• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BALAENA: A ty taky.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MEANKITTY11: myslím, že až dospějeme do Bruntálu, budeme na prdel ještě s láskou vzpomínat :/
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: bašta něčeho to je, ale radši bych se v tom nešťourala.
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    MEANKITTY11: Správně má být, že svět spěje do Bruntále. Protože Bruntál se samozřejmě skloňuje podle vzoru prdel.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HYPERION: Rozhodně. Taky si myslím, že ještě někde nějaké vyplave - však jsem to i psala, že je to po komisích a periodicky se to zjevuje na Kosmasu jako duch. :)
    ZOIDBERG: Však my všichni víme, že Bruntál je bašta uzenářů (baštících uzeniny), tam se žádné houby nepěstují...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MEANKITTY11: protože já spolehlivě poznám pouze ryzec měděnkový, který to nebyl, takže to mohlo být cokoli, co se pouze ryzcem jeví. Navíc je divnej rok, neroste to, co růstá obvykle, zato je hodně divných žlutozelených věcí.
    MEANKITTY11: Však se říká Byl jsem v Bruntáli, případně jedu do Bruntále, podle vzoru prdel.
    BORGDOG: si to někde okouknu.
    DARKSWORD
    DARKSWORD --- ---
    BORGDOG: Člověk by řekl, skoro až mrazivá :-)))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GENTIANA: Podaruj všechny naší knihou. :-) "Mrazu a her" je pořád dost, a bude správná vánoční atmosféra. :-D

    (Sorry za self-add)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    MEANKITTY11: Myslím, že se ustaví nový řečnický obrat: "To je fakt Bruntál!" :-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ZOIDBERG: Že by celej svět spěl do Bruntálu, místo klasicky do prdele? ;)
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Je příjemné sledovat, jak Mycelium mizí, ale mluvit o dotisku je prozatím předčasné. Některé distribučky a knihkupectví mívají syslovský syndrom a občas najednou vykoukne pár stovek ani nevíte, kde se dosud schovávaly...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    MEANKITTY11: To je Bruntál - jiný svět :-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    GENTIANA: Jeden by si tu pro ryzce nechal uříznout prst nebo i vrtat koleno, ale někomu nejsou dost dobrý. Kam ten svět spěje?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JANADVORACKOVA: objednala sem na levné knihy, stále se tváří, že mají.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BRAMBOREENA: mám doma obří exemplář jidášova ucha - větší než dlaň :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: včera jsem byla v lese a roste prd. Akorát nějaké ryzce.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: No tak aspoň nakládané houby nebo pěkného dekorativního choroše! :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    No hlavně, jestli se všichni maniakálně předzásobujou, protože dochází zásoby... Akorát mě to sere, chtěla jsem to dát k vánocům úplně všem. Takhle zas budu muset shánět blbý mejdla na špagátě a šály skoro z vlny.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Knihy mizí, ale pro nakladatele je v tomto stádiu ještě dost riskantní dělat dotisk. Lepší je počkat, až se kniha opravdu vyprodá a on si bude moci podle objednávek od knihkupců udělat představu, kolik toho má tiskárna dodat.
    GALE
    GALE --- ---
    Dnes na Chodově viděn poslední kus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam