• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RIP
    RIP --- ---
    FIFI: I pokud se spletl, nevyplývá z toho nutně, že to je z prodejního hlediska chyba. Tady měl někdo příušnice, když se probíraly základy logiky :-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    RICARDERON: ne, z prodejniho hlediska to sumak neni. V Kosmasu se ten clovek, co to pustil, spletl.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BORGDOG: Ano, dodržuje, Mycelium není na Xtrance ani ulozto. Co se hájení týče, dovolil bych si ocitovat Ferryho: "Nove ted u prodavaneho ebooku neplati, ze pul roku na papirovku se scita s dalsim rokem a vice (podle DRM) na prodavany ebook! nove to hajeni plati od chvile co vyjde u nakladatele kniha at uz e- nebo papir..."
    Takže je to fakt jedno.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALONSY: A hájení se pokud vím dodržuje. Já ani první Mycelium zatím neviděl pirátské nikde. Pokud jde o tohle, není proč podléhat paranoie.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    RICARDERON: Pochopila jsem, že Fifi naráží na piráty, i když se možná pletu. Ale myslím si, že ani ti nejsou konkurencí. Kdo si to chce koupit, tak to neukradne, kdo ne, tomu je to stejně jedno.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Z prodejního hlediska je to naprosto šumák. Ano, kdybych si mohl vybrat, udělám je obě dohromady, ale lidi, kteří si koupili jedničku papírovou, nekoupí druhý díl v e-knize. Počkají si ten den. Fifin názor je příjemně staromilský, ale já budu rád za každé prodané Mycelium a je mi úplně jedno, jaká verze to bude. V současné chvíli si totiž, a to je důležité, nekonkurují.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    FIFI: IMHO je to zcela lhostejné. Pár hodin sem, pár hodin tam...
    FIFI
    FIFI --- ---
    WITTGENSTEIN: nemuzu to tady rozebirat. JE to spatne a melo to byt ZAROVEN.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    FIFI: Proč?
    FIFI
    FIFI --- ---
    RICARDERON: ne. Prusvih to je. Vsichni vime, ze e-kniha nema vychazet driv nez tistena. Ani o den.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    FIFI: Minule byla e-kniha o měsíc později. To byl větší průšvih. Jásejte a tančete. Konečně je jednou něco dřív, než někdo slíbil.
    FIFI
    FIFI --- ---
    GALE: no a to je právě chyba, mělo to být zároveň
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GALE: platba mi sice prošla až na počtvrté, ale prošla a už je to "doma" ;)
    GALE
    GALE --- ---
    FIFI: Jako e-kniha již ke stažení!
    FIFI
    FIFI --- ---
    Tak v Kosmasu už zítra! :-)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    A ještě jedna recenze na Jedničku:
    Vlčí Bouda - Mycelium: Jantarové oči
    http://vlcibouda.net/bouda/literatura/190-mycelium-jantarove-oci
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Pro myceliální nedočkavce máme dnes na webu XB-1 ukázku v podobě první kapitoly z Ledu pod kůží od Vilmy Kadlečkové...

    XB-1 » Se zimou konečně přichází i Led pod kůží! (ukázka)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/se-zimou-konecne-prichazi-i-led-pod-kuzi/
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: Jé, super. Budu od něj teď někdy - v průběhu listopadu, nebo tedy v průběhu měsíce, kdy bude možné splašit i placičku - něco objednávat. Že bych si též "tajně" napsala :). Já tam tedy nepojedu, ale snad by se to dalo přibalit, žejo :). Akorát bych tedy poprosila o náhledy, nebo alespoň jeden, kde budou pěkně ke srovnání. Z těch fotek se mi to trochu hůř vykoukává.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Taky se hlásím, i když žádnou nedostanu, protože nikam nejezdím. :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BETCHO: jaký máš heslo v kolubáriu? Hlásím se o placku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam