• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Vidím a koukám, že i hodnocení je. Který šílenec stíhá tak rychle číst? Já knihu ještě ani nemám, protože tam, kde ji chci objednávat a kde mám připravený takový kratší seznam z posledních letošních objednávek, ještě není.
    DILVERMOON
    DILVERMOON --- ---
    Nevím o tom, že bych měl nějaké vyšší tajné zasvěcení :-) Určitě by ti to mělo fungovat.
    IDLE
    IDLE --- ---
    GROBENIUS: Tak mám vyřídit, že už tam je. :)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    JANADVORACKOVA: Ten tuším musí potvrdit/schválit nějaký administrátor vyššího svěcení :-)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    GROBENIUS: Chybí náhled obálky.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    Dal jsem Led pod kůží na Legie.info,
    podívejte se, zda/co jsem povoral.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: Hmmm, ale ona taková reportáž ze čtení knihy není špatný nápad.
    Dalo by se to udělat stylem sportovních komentářů :).
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Těš se, až ti je začne posílat do emailu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JANADVORACKOVA: "Odvolávám, co jsem odvolal!" :D Třeba bude Standa Ertl přidávat nový komentář po každé kapitole (tedy pokud už to mezitím neroztrhal na kousíčky a nespláchnul do záchodu celý :)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    A začínají se rojit komentáře - zatím jen od nesmělých čtenářů.
    XB-1 » Se zimou konečně přichází i Led pod kůží! (ukázka)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/se-zimou-konecne-prichazi-i-led-pod-kuzi/#comments
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jedna velmi myceliální malba z webové galerie pana Róny: http://www.jaroslav-rona.cz/cz/galerie/malby/zapomenuty-chram.html :) Je to tam všechno!!!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A k tomu placka, přes víkend je uplácám.
    (Houbové ústředí děkuje Shadowalker za nový design s krvinkami!!! :)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Tak jo, přiživíme fanouškovské podhoubí. Nabízím nepřenositelnou 30 % slevu fanouškům tohoto klubu na Mycelium II. (do výše tří výtisků), která je uplatnitelná jen a pouze do konce příštího týdne v nakladatelství Argo. Více u mě v poště.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    RICARDERON: To já nevím, paní říkala, že je u kasy teprve od oběda a tím vysvětlovala, že se na knihu musela dívat do počítače, ač ji dnes dostali; tak jsem si to vysvětlil takhle: GROBENIUS
    Možná tam ale neobědvají v poledne :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    GROBENIUS: Jak jim mohli dopoledne dovézt, když ve čtyři teprve dorazilo do Kosmasu, pane president?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já mám už zamluveno pod pult. :-)
    GALE
    GALE --- ---
    GROBENIUS: Mám podobnou zkušenost z Luxoru na Chodově.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    Tak jsem se dnes okolo 18.00 ptal v Akademii na Václaváku po Myceliu, pokladní nevěděla, nikdy o ničem takovém neslyšela, ale podívala se do počítače a řekla mi, že jim asi dopoledne přišlo 5 ks, ale ty jsou již pryč.
    K tomu dodávám: když knihu nemají vystavenou v novinkách ani v polici, tak se po ní nikdo neptá a tak ani nic neobjednávají, alespoň s jedničkou mi to tak připadlo, tu jsem v tomhle obchodě neviděl ani jednou.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HYPERION: Tak to vám držím palce oběma! :)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    VANEK: :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam