• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HYPERION: Tak to vám držím palce oběma! :)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    VANEK: :P
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    BRAMBOREENA: Mohlo by to klapnout, pokud to Ondra stihne odevzdat zítra. Mám to stejné, takže je teď fofr (ačkoli já už jen cepuju ostatní - sazeče a grafika a Onda na tom bude stejně).
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    MEANKITTY11: Myšleno anglicky bych si to ráda přečetla taky.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BRAMBOREENA: V kterým čísle? Anglicky bych si to přečetla.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak jo. Porod Mycelia II dokonán.

    Další opus bude toto: http://www.daemon.cz/chysta-se/detail/4676
    Mám tam povídku převelice starou, je z roku 1995, čili trochu omšelá, ale vyznačuje se tím, že před celými věky vyšla v Emerice v jazyce englickém v Magazínu SF&F.
    Antologie je ohlášená na prosinec, ale nějak se mi nechce věřit, že by ji Kosmas tak pozdě ještě vzal... co myslíš, Fifi?
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: jojo, těsně po čtvrté hodině.
    TOM
    TOM --- ---
    ROMI: na palmknihách stejně ještě není. Asi obchodní taktika jak poškodit konkurenci.
    Než jsem stihl zarazit přítelkyni, už to koupila.
    Protože si to od ní "půjčím" (stejně se počítáme jako jedno tělo/jedna duše) tak mě napadlo - nechtěla by autorka zveřejnit svoje č. účtu? Přispěl bych něco na kafe (s houbama), abych neměl výčitky že okrádám nejvíc nejlepčí českou scifi spisovatelku současnosti. (ještě teda mám moc rád Janu Rečkovou, doufám že není na nyxu aby jí to nebylo líto .)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak právě se to na Kosmas.cz vynořilo jakože skladem.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Ano, to jsem viděl a hlavně poslední dvě věty té recenze nás s parťačkou velmi potěšily. :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: V té aktuální - kde hodnotí i jakýsi Mráz a hry či co neobvyklými 90% :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    GENTIANA: v Perlovce to ještě nebude, ještě to není ani v centrále.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    VANEK: Už je to opraveno :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    GROBENIUS: Inu, Kosmas, jak ho známe a milujeme: Například nepochybně expertní analýzou textu dospěli k závěru, že autorka Ledu pod kůží
    Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/autor/40931/vilma-kadleckova/
    je už úplně jiná osoba než ta, co psala jedničku
    Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/autor/29687/vilma-kadleckova/
    - můžete dvakrát hádat, jak se to projeví na obsahu "Další tituly od tohoto autora", křížových prodejích a zmatení čtenářstva.

    Na druhou stranu to kompenzuje, že v jednom http://www.kosmas.cz/autor/719/frantisek-novotny/ zase jsou sloučeni tři nebo spíš čtyři různí lidé -- předpokládám, že titul Jsme inteligentní roboti? ("Autor zdůvodňuje svůj názor, že život a člověk jsou robotové systémy. Taktéž duševní činnost lidí je robotový automechanismus. Rozebírá a posuzuje evoluční a kreační teorii vzniku života. Předpokládá existenci mimozemské civilizace a panspermie. Předpovídá budoucnost lidstva.") nesepsal ten rozhlasový básník. To by mohlo vést k zajímavým synergicky-serendipitním cross-sellingovým efektům.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    GENTIANA: Jisté to není. Zavolal bych jim. A pokud nebude, můžeš říct, že tam maj bombu.:-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Takže to už bude fyzicky v krámu v Perlovce, jo?
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    RICARDERON: Má recht, kdybych uvedl, kolikrát víc se prodá Křižníku Thor na PalmKnihách než na Kosmasu, asi by se na to dal nasadit paragraf o šíření poplašné zprávy. :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    RICARDERON: pozde, nevydrzel jsem to a koupil u kosmasu ;)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    FIFI: Firemní politika je něco jiného než prodejní politika. Mluvíme-li o zájmech autora a nikoli distribuce, že ano. :-) K tomu Mycelium je jedna z těch knih, které na žádost autorky musí Kosmas uvolnit Palmknihám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam