• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Nápodobně :) Na web Církve jsem to dala anonymně, tady možná mohu autora prozradit - Standa Ertl :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Škoda, že nemůžu říct, že jsem na tohle přišel já. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Krásné vánoční přání jsem obdržela já (potažmo Církev) od jednoho z českých autorů fantastiky: "Připomeňme si svědectví Andělů a králů vedených Hvězdou k jesličkám - tento den se narodil největší z lidských larhdökawöarů."
    :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GENTIANA: Mě spíš baví myšlenka, že by někdo pozval Fionu na skutečnou mši... jistého druhu. :-) Klidně jako pouhého diváka... a po obědě. To by ta Lucasova parafráze Nesmírného kruhu dokonalého bytí doznala i praktické aplikace...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: jo, Fiona jakožto svíčková bába připletená do opravdové magie, ta mě napadla taky.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SHEALA: Auregiánská hereze se brzy stane lehkým čtivem pro mnichy pod peřinu... pravé kacířství se teprve blíží! :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    V noci mě napadly fanfic zrovna tři. Fiona/ ta gleewari, co ji Maenwene odmitla, že je k ničemu. (Nějakou haluzí se připlete do psychotronické bouře, Fiona ji najde na svem pozemku, ošetrí, nakrmí čokoládou a bude fascinována krásou jejich nězných uší).
    ten kněz na Prahu Rekkehu/Aš-šád. Aš-šád kněze vyhledá kvůli informacím o Lodích, a nebude to zcela konsenzuální.
    a nakonec Pinky/Lucas. Pinky odejde meditovat s Aš-šádem, získá sebevědomí, udělá jako překvapení večírek pro Lucase, a obrati jejich role.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Lucas/Kamëlë. A Pinky = tekutý kov ve tmě. :-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    VANEK: Muhehe.
    VANEK
    VANEK --- ---
    MEANKITTY11: Lucas/Aš~šád: can't be unseen!
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Nebo si budeme muset začít psát fanfic. Taková Pinkertýna s podvazky z vlastních střev...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    JANADVORACKOVA: Nebo bombardovat autorku o přídavky.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    HYPERION: To budou všichni sjetí a začnou číst od začátku.
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Copak teprve po tom patem, to bude teprve neco :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    SHEALA: A druhý třetí den po vydání třetího dílu se budou dožadovat čtvrtého.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    WITTGENSTEIN: nemá to vyjít v květnu na knižní veletrh? Ani neoschla tiskařská čerň na dvojce a lidi už chtějí trojku? :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BORGDOG: Na můj dotaz, zda je to skutečně TEN myceliální román, mi odpověděla: "Baže, Mycelium III, které ještě Argo snad ani nemá v publikovaném edičním plánu. Zkusím Ježíškovi pohrozit, že si napíšu konkurenci - díky místnímu multikulti mám ještě šanci 25.12. na dárek od Papá Noela nebo 6.1. od Gaspara, Melchora a/nebo Baltasara. Je mi celkem jedno, kdo to dodá, ale hlavně, aby to už bylo!"
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    WITTGENSTEIN: Nechtěla by to přeložit do španělštiny? :D
    No dobře, dobře, už mlčím, já to jen tak zkoušela... :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    JANADVORACKOVA: To jsou ty sociální nesmysly... :-)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BORGDOG: To ne, to by se blížil čas jít do práce a tam se mi taky nechce :). Hlavně že jsem si toho tolik naplánovala. Volno do 13. ledna, hromada čtení. A co dělám? Hraju odznáčkovou hru s trekkies. Musím toho nechat (tedy dneska).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam