• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    WITTGENSTEIN: nemá to vyjít v květnu na knižní veletrh? Ani neoschla tiskařská čerň na dvojce a lidi už chtějí trojku? :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BORGDOG: Na můj dotaz, zda je to skutečně TEN myceliální román, mi odpověděla: "Baže, Mycelium III, které ještě Argo snad ani nemá v publikovaném edičním plánu. Zkusím Ježíškovi pohrozit, že si napíšu konkurenci - díky místnímu multikulti mám ještě šanci 25.12. na dárek od Papá Noela nebo 6.1. od Gaspara, Melchora a/nebo Baltasara. Je mi celkem jedno, kdo to dodá, ale hlavně, aby to už bylo!"
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    WITTGENSTEIN: Nechtěla by to přeložit do španělštiny? :D
    No dobře, dobře, už mlčím, já to jen tak zkoušela... :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    JANADVORACKOVA: To jsou ty sociální nesmysly... :-)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BORGDOG: To ne, to by se blížil čas jít do práce a tam se mi taky nechce :). Hlavně že jsem si toho tolik naplánovala. Volno do 13. ledna, hromada čtení. A co dělám? Hraju odznáčkovou hru s trekkies. Musím toho nechat (tedy dneska).
    VANEK
    VANEK --- ---
    ALONSY: Vánoce nejsou špatné, ale kombinovat je s koncem roku nebyl dobrý nápad.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Hehe, to já jsem z vánoc nadšená jako pětiletá a nejradši bych byla, kdyby nikdy neskončily! :)
    Vy Grinchové! :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    JANADVORACKOVA: Rë Akkütlix, co já bych dal za to, aby bylo už 2 ledna...
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Jééé, tady funguje Nyxí Ježíšek? Já chci taky něco :), ale nesmí to bolet :).
    Už aby bylo po.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    WITTGENSTEIN: Ehm... Ježíšku? Neměla by se obrátit spíše k jiné autoritě? ;-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Z FB stutusu kolegyně překladatelky, která se usídlila ve Španělsku a o jejíchž SF sklonech jsem vůbec netušil:

    Milý Ježíšku, hereʼs a challenge: přála bych si k Vánocům Pád do temnot. — feeling excited.
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: vyuctovani za prosinec bude kolem 8. ledna, takze pak se pocet v komisich snizi, ale to tu asi kazdy vi:)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Vilmo, je po tobě (resp. tvém mládí) poptávka v [ KID_MCHUTT @ Elektronické knihy [eKnihy] - nadešel jejich čas? už jste nějakou četli? něco tu snad pro Vás máme...;-) ]

    GROBENIUS: Ono je to slovo, které je nasnadě recenzentům všech kvalit...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BRAMBOREENA: ...nebo kniha s dvěma tisíci stran.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GROBENIUS: A nebo mají oba geniální intuici a schopnost rozpoznávat nemrtvé, díky které odhalili, že ve skutečnosti jsem duch.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    VANEK: Zvláštní shodou jeden z nejbystřejších duchů české blogosféry (a v jeho případě asi i noosféry) použil dost podobnou formulaci jako Klára Kubíčková:
    Koubský zde
    https://067.cz/archiv/2/knihy-roku-2013.html
    „v rámci české sci-fi/fantasy je Kadlečková vysloveně zjevení a mimořádný talent (i co do techniky psaní).“
    Kubíčková tady
    Stála u zrodu Dračího doupěte, teď stvořila vesmír. Má dva tisíce stran - iDNES.cz
    http://kultura.idnes.cz/...-kadleckova-mycelium-09w-/literatura.aspx?c=A130724_175225_literatura_vha
    „Spisovatelka Vilma Kadlečková je tak trochu zjevení.“

    Jestli Klára není tak pitomá, až je vlastně geniální :-)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BRAMBOREENA: ó, děkuji
    BRAMBOREENA: ó, děkuji:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: Podle posledního sčítání je tam přesně devět kusů, tak se s tebou rozdělím :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam