• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Jen do toho. Zkusím vymyslet ještě nějaká jiná. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Náhodou, tvoje geniální myšlenky teď vyklíčí, rozbují se a přinesou plodnice! Včera mi najednou dokleplo, že veletrh je za týden a měly by se vyrobit nějaké placky, tak oživím některá z tvých skvělých evangelikálských hesel, jo? :)

    Plackovačku budu mít půjčenou v pondělí, výrobky pak budou po dobu veletrhu na stánku Arga a v sobotu v 18:00 na křtu, čili kdyby do té doby ještě někoho něco genielního napadlo, dá se to zrealizovat.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Nabídl bych "blurb," ale jednak je pozdě a jednak ode mě by byl stejně na nic. Zkus Wievegha. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    V pondělí bude v Praze na náplavce pořad o audioknihách - budou se pouštět ukázky z Mycelia (ale jinak tam budou i mnohem zajímavější věci, třeba herci, Kateřina Tučková a tak :) Povídání, beseda, všechno možné, sama nevím přesně co, akorát že se mám učesat a přijít :)

    https://www.facebook.com/events/662708157100432/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular

    FIFI
    FIFI --- ---
    VANEK: ale kdepak, to jsou celé DVĚ palety a na některých hřbetech vidím nápis houby :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    LIA09: ehm... no... můj web je velmi trapná kapitola :D Sypu si popel všude možně, už to fakt napravím!

    JARMIK: Přesně! Naprosto souhlasím, to je paradox známý všem tvůrcům čehokoliv či organizátorům her apod.: "Čím víc se baví člověk při vymýšlení, tím míň se pak baví hráči/uživatelé/příjemci". Ale nelze podceňovat funkci hub coby roznětky brainstormingu na diskusních fórech. :D

    RICARDERON: jo, to Grobeniovo je imho použitelné, ale líbí se mi i KAROLINA_F - jak říkal Geňa tuhle v rozhovoru, lidi baví brutalita, sex a násilí, sex teď ve trojce nějaký bude, ale hlavní téma to není, tak aspoň ty "krvavé lidské oběti" by se měly využít :)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    VANEK: nemohla, je to evidentně plné podhoubí.
    VANEK
    VANEK --- ---
    LIA09: Snad bys nechtěla aktualizovat web v hodinových lhůtách : prozatím navrhuji www.kosmas.cz/detail.asp?cislo=193372&afil=1133 (nutno copypastovat, neboť jak probíráno, ten had NYX krade už i afily).

    FIFI: Ještě by to chtělo nafotit přelepku, tohle by mohla být jakákoli paleta :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    JARMIK: Taky si myslím, raději zdůraznit církev před houbami.
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    Negativní: přiznám se, že houbové hlášky pro mě jako zákazníka moc prodejně atraktivní nejsou.

    Pozitivní: spíš bych to stavěl na mimozemské církvi či sektě. P. Váchal i p. Dan Brown přesvědčivě dokládají, že v zábavném žánru je nadčasovou stálicí tématika "jezovité proti zednářům". Takže pro Mycelium "syn pozemského profesora proti mocné mimozemské církvi".
    LIA09
    LIA09 --- ---
    FIFI: Super! Vilmo, kam máme klikat, když chceme, abys dostala nějaké to pidiprocento z prodeje? Nepodařilo se mi to na argenitových stránkách najít...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Vyhrává Grobenius. Neříká to nic a přitom všechno. To tam dáme.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Už jste hlasovali?
    ANKETA: Vyberte českou knihu, která si zaslouží cenu ze Světa knihy - iDNES.cz
    http://kultura.idnes.cz/cena-svet-knihy-0g7-/literatura.aspx?c=A140507_115226_literatura_ts
    KAROLINA_F
    KAROLINA_F --- ---
    Temná mystika, krvavé oběti, myceliální technologie... Velká hra o osud lidstva pokračuje.
    FIFI
    FIFI --- ---
    Už v prodeji!

    Mycelium III : Pád do temnot - Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/193372/mycelium-iii-pad-do-temnot/

    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Třetí porce meziplanetární smaženice právě na pultech!
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    Ještě mě napadlo pár citátů, jako bývají na zadní obálce knih:
    "Kdybych žil, chtěl bych napsat Mycelium."
    W. Shakespeare

    "Mykologická akce, plná napětí!"
    František Smotlacha
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    DELLAMORTE: "Co dohnalo Ivetu ke strašlivému konci? Závislost na össenských houbách!"

    Mezitím na FB:

    (Felician píše): Psychotronika. Živé kosmické lodě. Mimozemské žhavé ženy. Prostě Mycelium.
    2 min · To se mi líbí
    (Já): žhavé neprojde, všichni dyslektici by to četli jako "žahavé".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam