• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    GALE
    GALE --- ---
    A j? si naivn? myslela, ?e budu prvn?. Tomu ??k?m nasazen? p?i propagaci. Je mi vedro a to nem?m kost?m slonaka.

    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Aaaach, parádní hábitek. Z čeho jsou ty ruce? To už přeci nemůže být fimo :-D

    JARMIK
    JARMIK --- ---
    Ëltaühl!!!

    (... z mého čtenářského deníku)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    BRAMBOREENA: A proto miluju goo.gl :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    RICARDERON: nebo to skončí exilovým napravováním světa per huba v mondénní kavárně na proslulé riviéře habitatu c-h Litovel.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    https://plus.google.com/...-4b70-ac18-9997e948224e&pid=6013992745331266034&oid=111662708476423682969 Páni to je odkaz dlouuhej jak Lovosice, to jsem zvědavá, jestli se vám to otevře :) Ale je tam skoro totéž jako SARGO.
    ROMI
    ROMI --- ---
    SARGO: premejslim, kdo je vetsi prisera:)
    VANEK
    VANEK --- ---
    SARGO: Prý by v tom mohlo být líp slyšet :-) Hm, celý Palmknihy: Autorkou se chlubit, to jo, ale knížku nemají.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zdá se, že na veletrhu vše probíhá jak má... :-D



    (Foto ukradeno z twítu palmknih :-))
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    VANEK: dovolil jsem si poslat do Arga popuzeny email, na veletrh se bohuzel nedostanu a i tak bych se asi primarne ptal na Sapkowskeho z jistych duvodu ;)
    ROMI
    ROMI --- ---
    VANEK: jj jen jim to rekni, ze me tim taky serou ;) a rozhodl jsem se mrdat kosmos a pockam az na palmknihy ted uz, kdyz uz stejne cekam ;)
    VANEK
    VANEK --- ---
    ARXIE: Máme jedinečnou příležitost to říct přímo nakladateli osobně na veletrhu, ať tam lidi neprudí jen chudáka JYRKU ;-)
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    Mycelium III : Pád do temnot [E-kniha]
    Připravujeme / Chystá se
    Tento titul má nakladatel v edičním plánu, zatím nebyl vydán.

    ... asi se čeká, až si to všichni co vyžadují papír přečtou a řádně pro-spoilují! To je panečku přístup, takhle se těch elektronických kopií prodá opravdu hodně - no tak hlavně že pak zase budou lítat hlášky o tom jak se Myc3 neprodává a krade.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: To by měla být poslední scéna. "Na Akkütlixově hrudi se cosi zalesklo. Zlaté kladivo a srp. Usmál se a pak svět potemněl.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Hlubiny mého mozku jsou pokroucené a temné. Teda, ten sen byl škaredý a poněkud nejistého děje, ale zhruba takto: protosoudruzi se něčím přifetovali, dospěli k názoru, že dary Akkütlixovy patří všem a církevní ani civilní hlavouni nemají právo schraňovat si je pro sebe. Proběhla revoluce, rekvírování stříbřitých chladů a podobně a pak se schůzovalo a fangličkařilo a představ si proslovy typu Plán půlení brambor byl překročen o 120 % s össenským patosem. No a občas nějaká ta veselá vsuvka typu Nepoučený amatér si hraje s myceliem a přijde o mozek/rozum/nějaký přečuhující kousek.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Buržujům to přijde pekelné, takový raný Lem, ani nemluvě o Strugackých, by měli jiný názor. (Note to self: Promyslet mashup crossover Mycelia s Tajemstvím Transpluta.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: :D Ale tohle tam nebylo! Fakt ne!!! Na tak pekelnou kombinaci, jako že by Össeani byli ještě taky komouši, bych jaktěživa nepřišla!

    I když teda... taková pěticípá rudá hvězda...
    Brr, teď budu mít noční můry taky. :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Tak jsem ten 3. díl včera zhltla takřka jedním dechem a pak se mi celou noc zdálo o zakládání Komunistické strany Össe.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (a vlastně to může i fungovat: pak už neprojdu dveřma, takže nebudu moct opuštět počítač a budu muset sedět a psát)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: To neslibuju, ale nápad je to dobrý!!! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam