• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Nesmysl. S Fomalhiwanským slovníčkem u ruky to jde celkem dobře, jsem kovaný Malazem, orientují se snadno. Vadí mi snad jenom určitá "zkratkovitost," ale to není závažné.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    RICARDERON: Tomáš Kaplan Fojtík tvrdí, že o 40 korun, a jemu bych věřil spíš.

    Ale to je vcelku jedno: berte a vychutnávejte :)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    já jen dodám, že na Kosmasu Mycelium o 50 Kč levněji, neb slaví 15 let od založení.:-)
    RUFO
    RUFO --- ---
    MEANKITTY11: jj, uz knizka vyrazila na cestu za ocean :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Trocha nostalgie ze starých mailů...


    Monday, February 20, 2012, 7:00:11 PM

    Dobry podvecer, Vilmo,
    jsem lump! Slibil a necetl, nic nerozhodl... Budete neodbytna, ano?
    G

    -----Original Message-----
    From: Vilma Klimova [mailto:vilma@argenite.org]
    Sent: Monday, February 20, 2012 10:15 AM
    To: milan.gelnar@argo.cz
    Subject: Jantarové oči

    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jestli už padlo nějaké rozhodnutí ohledně mého sci-fi románu 'Jantarové oči', který jsem Argu nabízela (mluvili jsme spolu loni v květnu na veletrhu, pak měl u sebe rukopis Martin Šust, potom Miloš Urban, a nakonec to myslím doputovalo až k Vám...). Budu vděčná za jakoukoliv zprávu.
    Zdravím,
    Vilma Klímová (Kadlečková)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Ty jsi holt masochista, to víme dávno! :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    A já mám za sebou půlku Stavitelů věží. :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: Hned jsem si myslel, že Vilmu by bylo nejlepší k počítači přisponkovat. Čokoládou by se prokousala, a ještě by si olízala prsty :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Tak ono nejde ani tak o počty, jako o způsob, a to už omluvnými pohledy nezahladíš... :-))
    Dle mého se už vidíš jednou nohou v Hollywoodu: to byly jednoznačně filmové scény! :-D

    U čokolády se kromě působení fyzického (zvlášť v tomhle počasí) počítá i s působením psychickým (závislost na neustálém přísunu nových stavebních koleček, v případě náledí batohů, naplněných dobrovolně fanoušky, čímž by byla zajištěna i dostatečná chuťová různorodost), ale zdá se, že to nebude zase tak třeba. Co víc si přát než autorku, která dobrovolně přidává hnusné scény tu i onde... :-D
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ROMI: Super, díky za tip!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ELHO_CID: Bych se okamžitě prokousala ven :) Jak vidím Lindtku, útočím od pohledu. (Ale teda ta s wasabi nic moc, chilli je lepší.)

    WITTGENSTEIN: A mám hroznou radost, že se panu redaktorovi čtyřka líbí, bála jsem se, že konec bude příliš brutální, je tam na mé poměry opravdu silně nadstandardní počet mrtvol. To dělá to wasabi, no.

    V pětce se teď právě přehrabuju - začátek je napsaný, konec taky, ale když už mám rok čas, ještě to znova rozryju, napadlo mě mezitím několik hnusných scén, které je tam třeba přidat.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    To bych nevymyslel ani ja, lepit autorku cokoladou k aio.
    TOM
    TOM --- ---
    ROMI: ajo! :/
    SARGO
    SARGO --- ---
    WITTGENSTEIN: Mohu jen souhlasit. Čímž jsme opět u mého podlého plánu: kolik čokolády lindt je třeba k tomu, aby to autorku přilepilo ke klávesnici? :-D
    ROMI
    ROMI --- ---
    TOM: hmm ale na kosmasu je to ted o 40 kacek levnejsi :D tezka volba
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    GENTIANA: Milé děti, ani se nenadějete a budete mít předčasné Vánoce. Čtyřka je totiž vážně skvělá.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    GENTIANA: Už je na cestě z Plzně :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MEANKITTY11: Ta je zase dosti podobná mojí anorektické tetě s infantilním vkusem. (Třetí díl ti poslat?)
    WITTGENSTEIN: A tiskařské stroje už jsou nažhavené, no?
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    GENTIANA: Těší mě, že ti nepřipomínám Pinkertinu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam