• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Náhodou, ještě tam byla šmajchlpohovka (či spíš šmajchlfuton)!. Akorát se na ni nikdo neodvážil.
    A navíc já seděla na zemi :D

    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: A pak že nebudou třeba rezervace, když jsem zabrala poslední židli! :-D
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    WITTGENSTEIN: Škoda, žes měl tak silný pnutí to sem napsat. Dost mi to zkazilo den.
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    WITTGENSTEIN: IMHO, obyčejné SPOILER by bylo lepší než nic...
    ROMI
    ROMI --- ---
    WITTGENSTEIN: nedavno jsem to sem daval :) viz piskvor :) a kdyz nevim, tak staci napsat aspon na zacatek prispevku SPOILER :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WITTGENSTEIN:
    Takhle? <div class="spoiler">spoiler!</div>
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    MEANKITTY11: Hledal jsem v nápovědě, jak vyznačit spoiler, ale bohužel tam nic takového není :(
    ROMI
    ROMI --- ---
    WITTGENSTEIN: spoiler :) ma pravdu predsedo a nevim, tady bylo jasny, ze nechcipne a celou dobu jsem si rikal, kdy si ji vezme,pac jsem cekal davnou, ze tam bude, co tam bylo :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    RICARDERON: dal jsem pet hvezdicek, komenty nepicu :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    RICARDERON: Přibyl 1 rezervovaný, stěžující si též na absenci vazby, a 1 fanynkovský.
    Pád do temnot (Mycelium, #3) by Vilma Kadlečková — Reviews, Discussion, Bookclubs, Lists
    http://www.goodreads.com/book/show/18186647-p-d-do-temnot
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    A už jste někdo napsali na Goodreads, že se vám trojka líbila? Nebo je tam pořád jen ten jedinej negativní komentář?
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    WITTGENSTEIN: Tisíceré díky, já tak daleko ještě nedočetla :-/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    WITTGENSTEIN: SPOILEEEER!
    (ale jinak mám radost :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Z FB od Petry Moravcové:

    Dnes jsem ve vlaku a následně v metru dočetla trojčičku Mycelia Ach! Když Lucas rozkousl a vložil do úst kapsli s jedem, zastavila jsem se, zvedla hlavu a zírala do prázdna. V hlavě se mi objevily GoT a strach, že hlavního hrdinu autorka vážně nechá umřít! A pojede se dál!
    Ach, to bylo napínavé až do konca!
    Kdy už vyjde čtyřka?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: V Suchdole to beztak bude jak u Suchánků...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Je vlastně pravda, že ve srovnání s Libercem se Suchdol hned začne jevit blízko; to je ta relativita :D Na druhou stranu bude pekelné vedro, úplně vidím ty rozpálené skály nad Vltavou... takže nikoliv, fakt nebude nutné si rezervovat místo, protože většina poutníků cestu do Suchdola nepřežije.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Máš samé sympatické podpůrce. (Koneckonců i ta ambasáda je tam výmluvná, vzhledem k tomu, kde jsi nabrala inspiraci :-)) Plakát vypadá velmi dobře - ale Liberec? Zlatý Suchdol :-D (Neodolatelná touha dělat publikum se sice dostavuje, a vůbec není pravda, že jenom toužím prchnout z domu, každopádně, kdyby se náhodou zadařilo - je třeba si rezervovat místo, nemáš představu? :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA: Tak ještě jednou a lépe, opraveny uvozovky a spojovník na pomlčku a tak... Jestli někdo máte kontakty v Liberci a okolí a jste ochoten to šířit, všechno vítáno.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Bohužel asi správně, už jsem si to taky našla :D No tak nic, to je fakt v horoucích peklech.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: (Oni sice píšou Praha 6, ale já tam cítím Suchdol ;-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    No a zítra je čtení do internetového rádia Applaus - http://www.radioapplaus.com/Porady/KREV . Koná se to ve Studio CAFË v Praze 6, tak kdybyste měl někdo cestu kolem a přepadla vás neodolatelná touha dělat publikum, můžete mě tam přijít podpořit, pískat, tleskat, dupat a tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam