• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Náhodou, ještě tam byla šmajchlpohovka (či spíš šmajchlfuton)!. Akorát se na ni nikdo neodvážil.
    A navíc já seděla na zemi :D

    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: A pak že nebudou třeba rezervace, když jsem zabrala poslední židli! :-D
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    WITTGENSTEIN: Škoda, žes měl tak silný pnutí to sem napsat. Dost mi to zkazilo den.
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    WITTGENSTEIN: IMHO, obyčejné SPOILER by bylo lepší než nic...
    ROMI
    ROMI --- ---
    WITTGENSTEIN: nedavno jsem to sem daval :) viz piskvor :) a kdyz nevim, tak staci napsat aspon na zacatek prispevku SPOILER :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WITTGENSTEIN:
    Takhle? <div class="spoiler">spoiler!</div>
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    MEANKITTY11: Hledal jsem v nápovědě, jak vyznačit spoiler, ale bohužel tam nic takového není :(
    ROMI
    ROMI --- ---
    WITTGENSTEIN: spoiler :) ma pravdu predsedo a nevim, tady bylo jasny, ze nechcipne a celou dobu jsem si rikal, kdy si ji vezme,pac jsem cekal davnou, ze tam bude, co tam bylo :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    RICARDERON: dal jsem pet hvezdicek, komenty nepicu :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    RICARDERON: Přibyl 1 rezervovaný, stěžující si též na absenci vazby, a 1 fanynkovský.
    Pád do temnot (Mycelium, #3) by Vilma Kadlečková — Reviews, Discussion, Bookclubs, Lists
    http://www.goodreads.com/book/show/18186647-p-d-do-temnot
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    A už jste někdo napsali na Goodreads, že se vám trojka líbila? Nebo je tam pořád jen ten jedinej negativní komentář?
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    WITTGENSTEIN: Tisíceré díky, já tak daleko ještě nedočetla :-/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    WITTGENSTEIN: SPOILEEEER!
    (ale jinak mám radost :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Z FB od Petry Moravcové:

    Dnes jsem ve vlaku a následně v metru dočetla trojčičku Mycelia Ach! Když Lucas rozkousl a vložil do úst kapsli s jedem, zastavila jsem se, zvedla hlavu a zírala do prázdna. V hlavě se mi objevily GoT a strach, že hlavního hrdinu autorka vážně nechá umřít! A pojede se dál!
    Ach, to bylo napínavé až do konca!
    Kdy už vyjde čtyřka?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: V Suchdole to beztak bude jak u Suchánků...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Je vlastně pravda, že ve srovnání s Libercem se Suchdol hned začne jevit blízko; to je ta relativita :D Na druhou stranu bude pekelné vedro, úplně vidím ty rozpálené skály nad Vltavou... takže nikoliv, fakt nebude nutné si rezervovat místo, protože většina poutníků cestu do Suchdola nepřežije.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Máš samé sympatické podpůrce. (Koneckonců i ta ambasáda je tam výmluvná, vzhledem k tomu, kde jsi nabrala inspiraci :-)) Plakát vypadá velmi dobře - ale Liberec? Zlatý Suchdol :-D (Neodolatelná touha dělat publikum se sice dostavuje, a vůbec není pravda, že jenom toužím prchnout z domu, každopádně, kdyby se náhodou zadařilo - je třeba si rezervovat místo, nemáš představu? :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA: Tak ještě jednou a lépe, opraveny uvozovky a spojovník na pomlčku a tak... Jestli někdo máte kontakty v Liberci a okolí a jste ochoten to šířit, všechno vítáno.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Bohužel asi správně, už jsem si to taky našla :D No tak nic, to je fakt v horoucích peklech.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: (Oni sice píšou Praha 6, ale já tam cítím Suchdol ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam