• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA:
    "Pij Čaje, posílíš mír!"

    "Don´t panic, I´m Osseanic!" (Ale k tomu by byl třeba obrázek usměvavého Osseana s lidským robátkem v náručí.)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: Mmch, hledala jsem na netu celý text vzývání nicoty, a není tam. Asi to budu muset z knihy opsat. Ale co by člověk neudělal pro větší slávu Akkutlixe.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tož tady je výdobytek. Šedý kruh je na ohyb, vidět bude jen to uvnitř, ale celé je to zmenšené, skutečná velikost je 4,4 cm. Připomínky vítány, ještě jsem to nevytiskla. Další hesla taky vítána. A kdyby placky náhodou někdo chtěl, nějak už to vymyslím... vždyť ona vlastně pořád ještě existuje pošta a obálky a tak.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Teď z jiné kádě s houbou - píšou mi ohledně audioknihy:

    "Kosmas to má tak střelené od boku, v úterý bychom měli mít domícháno a konečně hotovo.
    Ukázky budou nové, z kompletu, pošlu je v úterý. Bude fajn, když budete šířit co to půjde :-)
    Do pátku budou možná CD hotova, ale ještě to bohužel není jisté..."

    Čili s ukázkou počkám, pokud bude v úterý nová a lepší, tak už rovnou někam do úschovny či na web nahraju tu.
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    nejvíc se mi líbí t ojsem neviditelný, jsem gleewarin
    SARGO
    SARGO --- ---
    GROBENIUS: Na trička by nemusel být nikdo tentononc, to by se jenom sepsali zájemci a podle počtu by pak vyšla cena - potisky už dneska nejsou drahé. Těžkou práci by měl hlavně pokladník, aby to pak ze všech dostal :-D
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    SARGO: no kdyby se tu našel někdo manuálně obdařený, před pár roky jsem sepsal asi dvoustránkový seznam myceliálního merchandisingu. Vilma ho třeba ještě někde má. :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Mmmm, paráda. Doufám, že se dostanu ke krabičce s plackami včas :-D
    Trička nejsou v plánu? O:-)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Zadek mýho auta přímo žadoní o nalepení jednoho z těchto hesel!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: no, össenský socan fakt nic moc. Náhodou, to pozadí je dobrý.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak ještě jedna iterace: změnit pozadí, ke každému heslu jinou barvu. Touha po minimalismu a čistotě by velela použít jen barevnou plochu bez ničeho, ale všechny hlavní barvy už jsou obsazené politickými stranami, ta oranžová je tak akorát pro socdemáky :D - tož asi nezbude než přece jen přidat vrstvu šábršoustí.







    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Beru cokoli.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A ještě jedna od RIPa:

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (jo, ještě obligátní...)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Nějaké pokusy...















    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: to taky. A už jsem si říkala, že bych měla zneužít nějaké příležitosti a předhodit vzývání nicoty nějakým méně sečtělým křesťanům, jak moc se osypou:D
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    Jsem neviditelný, jsem gleewari.
    SARGO
    SARGO --- ---
    A ovšem je tu klasické: Všichni jsou blázni, jenom já jsem (? - osseista?) :-D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: A co dát na placku Nechť přijde tma?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHADOWALKER: a jinak s tím prstem a la Uncle Sam na náborovém plakátu - to jsem kdysi zkoušela, měl to být tuším plakátek na loňské FFko či jiný con, ale ono se to (jak zde vidno) moc nepovedlo, takže jsem to neuznala za použitelné. :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam