• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Teď z jiné kádě s houbou - píšou mi ohledně audioknihy:

    "Kosmas to má tak střelené od boku, v úterý bychom měli mít domícháno a konečně hotovo.
    Ukázky budou nové, z kompletu, pošlu je v úterý. Bude fajn, když budete šířit co to půjde :-)
    Do pátku budou možná CD hotova, ale ještě to bohužel není jisté..."

    Čili s ukázkou počkám, pokud bude v úterý nová a lepší, tak už rovnou někam do úschovny či na web nahraju tu.
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    nejvíc se mi líbí t ojsem neviditelný, jsem gleewarin
    SARGO
    SARGO --- ---
    GROBENIUS: Na trička by nemusel být nikdo tentononc, to by se jenom sepsali zájemci a podle počtu by pak vyšla cena - potisky už dneska nejsou drahé. Těžkou práci by měl hlavně pokladník, aby to pak ze všech dostal :-D
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    SARGO: no kdyby se tu našel někdo manuálně obdařený, před pár roky jsem sepsal asi dvoustránkový seznam myceliálního merchandisingu. Vilma ho třeba ještě někde má. :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Mmmm, paráda. Doufám, že se dostanu ke krabičce s plackami včas :-D
    Trička nejsou v plánu? O:-)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Zadek mýho auta přímo žadoní o nalepení jednoho z těchto hesel!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: no, össenský socan fakt nic moc. Náhodou, to pozadí je dobrý.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak ještě jedna iterace: změnit pozadí, ke každému heslu jinou barvu. Touha po minimalismu a čistotě by velela použít jen barevnou plochu bez ničeho, ale všechny hlavní barvy už jsou obsazené politickými stranami, ta oranžová je tak akorát pro socdemáky :D - tož asi nezbude než přece jen přidat vrstvu šábršoustí.







    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Beru cokoli.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A ještě jedna od RIPa:

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (jo, ještě obligátní...)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Nějaké pokusy...















    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: to taky. A už jsem si říkala, že bych měla zneužít nějaké příležitosti a předhodit vzývání nicoty nějakým méně sečtělým křesťanům, jak moc se osypou:D
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    Jsem neviditelný, jsem gleewari.
    SARGO
    SARGO --- ---
    A ovšem je tu klasické: Všichni jsou blázni, jenom já jsem (? - osseista?) :-D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: A co dát na placku Nechť přijde tma?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHADOWALKER: a jinak s tím prstem a la Uncle Sam na náborovém plakátu - to jsem kdysi zkoušela, měl to být tuším plakátek na loňské FFko či jiný con, ale ono se to (jak zde vidno) moc nepovedlo, takže jsem to neuznala za použitelné. :D

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: "Opovaž se ukrást mi peněženku, Akkütlix tě vidí" - to je třeba mít na tašce :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Na tašce by se mi hodně líbilo mít "Ve jménu Akkütlixe!" :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: přesně tak, placička je široká necelé čtyři centimetry, pět slov je naprosté maximum (a s logem Mycelium spíš tři).
    K předvídatelnému řešení logo plus šábršoustí se samozřejmě uchýlím, spíš jsem si říkala, že by se hodilo pár ne tak sucharských... no možná to ZOIDBERG zkusím :) Nebo ještě v témž stylu: "Mycelium vás vyléčí z optimismu" :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam