• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: Ale NEŘEKLA! :D

    Já moc dobře vím, že to "prostě tak je", neboj. Doufám, že to budete vědět i vy, pokud se náhodou zpozdí třeba, co já vím... no třeba pětka.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Tehdy jsi se tvářila!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: Řekla jsem snad víc než "popel"?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Jsem skutečně rád, že tištěný první díl nebyl zpožděn jako jediný. Tady vidíš, že to prostě tak je.:-)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    JANADVORACKOVA: Já zas nemám ece Asfalt.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    VLCACKA: Ty ještě nemám, ale budou :).
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    JANADVORACKOVA: Já poslouchám Hvězdný honáky a skoro u toho pláču dojetím, bo jsem to četla jako náctiletá. :-)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Asfalt teďka poslouchám před spaním a hrozně se u toho bavím :).
    Sice je to mírně čvachtavé, oslizlé a vošklivé, ale na dobrou noc jasná volba.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A jinak audiokniha posunuta na jedenáctého :(
    A povídky Na pomezí Eternaalu na Kosmasu čerstvě vyprodány; za sníženou cenu 89,- jsem si chtěla pár kousků opatřit, abych měla na besedy, ještě minulý týden to tam bylo, a dneska to má status Rozebráno. E-book nebude, to mi v Albíku říkali rovnou. Kdybyste to někdo viděl povalovat v Levných knihách, dejte prosím vědět, já to tam přijdu vybílit. http://www.kosmas.cz/knihy/152622/na-pomezi-eternaalu/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HYPERION: Je z toho vidět, že u toho Mosťák nebyl osobně, jinak by snad nemohl nezmínit, jak Draky na pódiu polila JWP kečupem.

    (Byla to vůbec rozmarná scénka: napřed rozprostřeli na pódium modré igelitové plachty; pak Draky oznámila, že to, čeho budeme svědkem, je akt dvou dospělých lidí, kteří se vším souhlasí a přistoupili na to po vzájemné dohodě; načež začal JWP propagovat audioknihu Asfalt a Draky mu během řeči z flašky nalila kečup na hlavu a za brejle. Mě to tedy hluboce vnitřně uklidnilo: sice si občas narazím na hlavu össenskou hlavu, ale kolem jsou JEŠTĚ MNOHEM VĚTŠÍ MAGOŘI než já!!!!)

    (Ale vlastně je pravda, že tohle bylo možná až po vyhlášení ceny - on na to pódium vylezl několikrát, ovšem s kečupem naposled, protože po tomhle už ho tam znova nepustili.)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Tak nevim, jestli se mi vesmír nesnaží něco naznačit, ale mycelium jsem našla v zapomenutém kafi, v zapomenutých jahodách (winter edition speciál), na naloženém artyčoku, který vyplul nad povrch oleje...
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Kompletní výsledky Aeronautila najdete dnes na webu XB-1!

    XB-1 » Ceny Aeronautilus za rok 2013 byly uděleny…
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/ceny-aeronautilus-za-rok-2013/
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    BRAMBOREENA: Taky gratuluju a děkuju za sobotní podpis do třetího dílu!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: V záhlaví opraveno.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Super, jen technická - vedle braní do bloku stačí na bílou mlhu kliknout. (A možná bys měla přesměrovat odkaz ke koupi na http://mycelium.argenite.org/page-koupit ; affil je affil a už přibyly dva nové díly.)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: a nějaký ten kanónenfuter.
    GALE
    GALE --- ---
    SHEALA: K Martinovi má Bramboreena celkem nakročíno. Třeba *** už to má taky spočítané. (Ti, kteří četli třetí knihu, vědí.)
    GALE
    GALE --- ---
    Návrh: Nešlo by využít nástěnku na uložení tagu pro spoiler, abychom ho nemuseli pořád hledat? :)
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    nutně musím mít placku "Všichni jsou blázni..." :)
    při mém notorickém nadšení pro cizí kultury a jazyky, písma a mytologie... o jejej... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam