• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    Uff, stihli jsme to :-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA:
    WITTGENSTEIN: Vsechno prima!
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: takze za chvili na CT art?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    WITTGENSTEIN: No to bude peklo :D Tak zlom vaz!!!
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: Neff je někde mimo Prahu, takže jsem byl povolán coby záloha. Teprve teď mi ovšem upřesnili, že se nechtějí věnovat fantasy obecně, ale české SF&F konkrétně. Tudíž mi bude dáno předvést Peterův princip v praxi.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    WITTGENSTEIN: :D JJ, to se nedá jinak nazvat! Super, že jsi tam ty! Ale tedy možná nějak změnili plány, mně ještě říkali, že to bude jen miniaturní štěk v Událostech, a teď to přesunuli jinam a prodloužili, jestli tomu dobře rozumím. Zřejmě nastala klasická situace: Ondřeje Neffa nedokázali dohnat nebo se s ním správně domluvit na místě srazu, to se stane VŽDYCKY. :D

    Každopádně Pavel Renčín na FB píše:

    "Haha, tak tomu se říká návrat z dovolené... vybírám si mail a zjistím, že mi před pěti minutama psali z České televize, jestli bych dneska nešel povídat něco o antologii Klenoty české fantasy (kde mám povídku) a mojich knihách a tak, s tím že živě do studia atd. Tak si říkám, od osmi do desíti mám fotbal, ok, tak když z tý telky budu v půl devátý venku, tak v devět bych mohl ke klukům přiskočit. A kdyby se někdo chtěl mrknout, tak ČT Art 20:00 a ČT24 23:30. Vládnu prajmu!"

    Tak jestli teda nepůjde radši na fotbal, tak se tam potkáte. No a já budu tiše doufat, že se s Nakorem v přímém přenosu navzájem nesežerete. :D
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    RIP: No a na mě zbylo, abych to celé okomentoval ve studiu, pokud se Neffovi nebude chtít. Je to spiknutí :)
    LIA09
    LIA09 --- ---
    Mimochodem, jak to vypadá s audioknihou? Neoluxor má do konce prázdnin 15% slevu na produkci OneHotBook, ale Mycelium tam nevidět...
    RIP
    RIP --- ---
    RICARDERON: Rádio Jerevan hlásí, že to takto zkoušelo, ale při každém opakování mu to vycházelo jen hůře a hůře :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Helejť, víš o tom, že jim klidně můžeš říct: Stop, já to vezmu znova a lépe? To jen pro příště.:-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak u nás doma právě řádila Česká televize. Zítra v Událostech bude miništěk o antologiích Ondřeje Jireše, v tomto miništěku budu mít mikroštěk já (a pak ještě Ondrové Neff a Jireš). Ovšem!!! - k vidění budou i Cornholiovy vitráže s drakem, chrličem a chobotnicí!!! Cornholio se k nám domů za ty roky nikdy nedostal, aby si prohlédl, jak jeho dílo dopadlo, no tak teď je aspoň uvidí v telce. A jako bonus taky náš sušák na prádlo, pokud ho nevystřihnou :D

    A zas jsem mluvila jak trubka, ach jo. Ještě že to bude krátký.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: No... kdyby se ještě ovinul třeba (na několika místech jemně narušenou) vinnou klobásou (den na slunci ponechanou a potřísněnou směsí majonézy a hořčice), opatřil si nějaké ty umělé šrámy a přišel v orvaných maskáčích s maketou zbraně a umělou rukou na provaze, vypadalo by to asi jako něco, co jsem poslouchala zrovna teď :).
    A asi bych tam taky nepouštěla psy...
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: ani kdyz uz to je skoro vyprodany, kdyz rikas? mam ho nekdy ocekavat nebo nebude nikdy? :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    RICARDERON: Včera jsem viděla nějaké lidi s úlovkama. Možná se odpoledne půjdu podívat někam za barák.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROMI: Z lenosti... :) Mají těch knih moc, e-booky dělají průběžně, ale přednost mají ty nejúspěšnější. Sbírka se jim asi moc neprodávala (čemuž se nedivím, protože první vydání Na pomezí Eternaalu vyšlo kdysi v roce 90 v šíleném nákladu 20 000 ks, čili lidí, kteří by si to chtěli koupit znovu, přestože vázané a s hezčí obálkou, a přepsané a s dalšími pěti povídkami zas takové davy nebudou)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě dvě Randalfovy fotky z Chotěboře, které mi teď přeletěly přes FB: Draky a já slušňácky, Draky a JWP brutálně.



    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: proc nechtej udelat ebook?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    a myslíte, že po těch deštích porostou?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: no, i kdyby to byl uprchlík z čistokrevné sadby, tak tihle obvykle nemají bumážky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam