• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: ... ale když já tam mám meloun! Přelez si o poličku níž, prosím. A nekousat. 8-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Tam mám možná plesnivej sýr. Když tak ho něčím propíchnu.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Neotvírej lednici! HLAVNĚ NEOTVÍREJ LEDNICI!!! :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Hlášen další výskyt paní spisovatelky. Stačilo po ránu otevřít Lidovky. :-D
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    Další houby, tentokrát trochu věkovité: http://www.csfd.cz/film/4462-matango/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Hlášen další výskyt hub:

    - v aktuálním letáku Neoluxoru
    - v sobotní Orientaci teď bude článek o tom, co spisovatelé očekávají od čtenářů (což je zajímavý twist, většinou se řeší směr opačný); bylo to pojaté jako anketa, prý odpovídal ještě Miloš Urban a Emil Hakl (a Philip Roth a Vladimir Nabokov se tam vyskytují ve formě vynípaných citátů). :)

    PIPIN
    PIPIN --- ---
    BRAMBOREENA: Počkej,ty u toho focení nebudeš chodit v össenské masce?:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (A ne, TOHLE zatím doma nemáme.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: Že bych ještě provedla nějaký rychlý upgrade? :)

    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Vitráže se tam mihly moc rychle, budu ráda, když je někdo nafotí.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: a nebylo by lepší kdyby poslali uklízečku?

    Tipla bych si že záchod vyfotí pouze pokud bude nějaký architektonicky zajímavý a nebo ještě více nerdy, než ty vitráže ;-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HYPERION: Podpisy až na letišti. :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Pro mě je podstatné: fotěj lidem záchody nebo ne? :D Ale díky, podívám se.
    Připadá mi to celé mimořádně legrační, ale holt je to příležitost, jak do nějaké tiskoviny podstrčit záběr na obálku knihy. Pořád lepší než chodit celý den v össenské masce, že ano. Myslím, že z Arga by mi měli poslat kytici rudých růží. :D
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Mohl bych pár Domů a bydlení vyrvat našim ze sběrového papíru, abys věděla, do čeho jdeš – na webu to není úplně ono, ale třeba podle http://www.novinky.cz/...262-jak-bydli-vytvarnik-a-spisovatel-martin-patricny-na-byvalem-statku.html jsou zvyklí i na spisovatelský bordel, když je malebný.
    FIFI
    FIFI --- ---
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    BRAMBOREENA: Pomalu se z tebe stává tadlecta lecebrita. Už se těším, až se objevíš na obálce Blesku. "Závislá na houbách! Nutí k tomu i své děti!!!"
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: Já se těšil na ten sušák a nic. :) Je pravda, že vitráže jsou fotogeničtější :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A mezitím ozvěna Cornholiových dračích vitráží dolehla až do Práva...


    Dobrý den, paní Kadlečková, vám přeje redaktor Zdeněk Smíšek ze středeční přílohy Práva - Dům a bydlení (též www.novinky.cz -bydlení - jak bydlí VIP).
    Nerad bych rušil, ale chtěl bych tímto požádat o článek a přijetí u vás doma. Viděl jsem vás včera v televizi v rozhovoru o tom, jak ilustrace do knihy prostupují i do vašeho interiéru. To je něco pro nás! :)
    Můžete nás někdy příští dny přijmout u vás doma (adresy neprozrazujeme) tak na hodinové povídání a focení?
    Děkuji za pochopení i odpověď či případné pozvání a přeji hezké dny!


    Už vím, co budu dělat v příštích dnech. Drhnout záchod!!! Aby se pěkně lesknul, než si ho nafotěj. A pak, pak PAK zasáhnou spóry záludných hub ještě taky nevinné čisté duše českých bydlenek. Těšte se na houboprováns, nový hipsterský módní trend. :D

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JARMIK: Tenhle tvůj komentář do kamene tesat. PŘESNĚ! A Witt jim to dobře nandal.
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    BRAMBOREENA: Koukali jsme na to doma a stejně je ta televize neuvěřitelná dračí obluda: nalomená, v krizi, šíleně pitomá, ale taky pořád nějak fascinující a silná. Musí to být drsná zkouška, obstát v TV. Pan W. byl výborný - u té transendence se myslím na Kavčích horách chvilku zpomalila realita a pí Fibingerové (je-li stále v dozorčí radě) ve skříni o sebe samovolně zazvonily staré koule, co tam leží od MS '83 v Helsinkách.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam