• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    GENTIANA: To znám, moje sestřenice mnou strašila své potomky s tím, že jsem streda, který jí děti... Tomu už sice děti nevěří, ale černá ovce rodiny jsom furt :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Myslela jsem ten obraz vč. rámu. Děckám můžeš vyhrožovat, že si je dám s hořčicí. Klidně pak přijdu na návštěvu i s příborem a, hm, hořčicí a budu se tvářit výhružně.
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRAMBOREENA: A vrátí se Ti vzorná holčička, vděčná, že může být u vás doma:-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Ne, nechtěla bys :) Neodkázala by ti žádný prachy, protože všechno utratí za kosmetiku.

    A fakt chceš naši nejmladší příšeru? Neříkej dvakrát!!! Každou chvíli mám pocit, že ji asi uškrtím, tak ji příště před uškrcením nacpu do krabice a pošlu ti ji, jo? :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Pani z WSJ je hustá, takovou bych chtěla mít babičku :D
    BRAMBOREENA: To chci!!!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: Co my víme, třeba to tak bylo! Stála tam dlouho.... :D
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Ovšem působí to, jako by ji ta horní příšera drbala na hlavě :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    EDERA: No vidíš, a v pracovně jsem zase měla product placement - Matcha tea :D Ti by mi taky mohli dát příště slevu!
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRAMBOREENA: Tak zkus vyjednávat s Ikeou, že jim děláš reklamu.;-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    EDERA: Jo jo, díky tomu focení jsem si uvědomila, že třeba v pokoji prostřední dcery není jediný předmět, který by z IKEA nebyl (kromě některého oblečení teda a některých výtvarných potřeb - ale ne všech). :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A zde už instalováno na místě. Nejmladší příšera poslouchá, jestli to v ústí stříbřitého chladu/vysavače šumí mořem jako v mušli.

    EDERA
    EDERA --- ---
    BRAMBOREENA: Ty si taky fotili? Ty jsou náhodou velmi praktický!
    A určitě to schytáš i za věci z IKEA. Takovej póvl totiž nikdo příčetnej nekupuje:-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak tady vás obšťastním obrazem Paní s vysavačem, ať se může diskutovat rovnou :) Zde je v ještě v procesu výroby včetně předlohy (což je jistá sedmdesátiletá dáma z přílohy Wall Street Journalu). Napřed jsem to namalovala podle ní, ale pak jsem si uvědomila, že Össeané mají větší nosy, tudíž jsem jí trošku zprznila chřípí. :D Vysavač (tedy stříbřitý chlad) a roucho je teprve ve fázi zrodu.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    EDERA: No to se ví, přece jim neupřu možnost zdrbnout nám naše pekelné nádražní hodiny, že :D
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRAMBOREENA: Ale povolila bys debatu, kdyby Ti dali na výběr, že jo?:-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA:U celebrit jako Saudková a Sapík je dole pod "Související články" a nad obrázkovými odkazy Bydlení vždycky červené "Vaše názory - 56 příspěvků"; akademický malíř Jirka Houska má jen 5, u běžných lidí to možná ani nezapínají nebo jsem nenašel, kde se dělá "Prvníí!!!"
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    EDERA: ... a jak se tak divám, diskuse tam snad ani není, nebo ji nejsem schopná nalézt.
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: "Paní s vysavačem" je husté. Čím to, že tyhle impromptu názvy bývají lepší než ty myšlené vážně?
    My jsme zase za studií, když jsme chodili do Klementina, tomuhle
    Amorek v Klementinu | www.atlasceska.cz
    http://www.atlasceska.cz/praha/amorek-v-klementinu/
    říkali "Socha znuděného samopalníka".
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    EDERA: Asi holt na Novinkách - v rubrice http://www.novinky.cz/bydleni/jak-bydli-vip/ (VIP neboli "VIlma a Pterodaktyl). Diskuse bude určitě výživná a já ji rozhodně číst nehodlám, jen si ověřím, jestli je v celém tom humbuku vidět obálka knihy. :D
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRAMBOREENA: Jejda. A bude ten článek pak i v internetové verzi. Já bysem moc bysem chtěla číst debatu pod tím. Prosím, byla jsem moc hodná.:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam