• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Bydlenkovský článek bude teda desátého září, poslali mi text k autorizaci a fotky k nahlédnutí, tož to tu ještě obohatím jedním ložnicovým gryfem made by Cornholio.

    Mimochodem, váže se k tomu hisotrka - když to tu viděl Franta Novotný (ten s Valhalou), chytil se za hlavu a mocně vzkřikl: "To je ďábel sabatu! To je DÁBEL SABATU! To je temná magie, dát si tohle do domu!". Navrhla jsem, jestli by tedy nebylo lepší decentně ho zakrýt nějakým hadrem, a František se chytil za hlavu znovu a lamentoval: "To nemůžete! To nejde! Na všechno je pozdě! Teď už se s tím nedá nic dělat, to by se pak tím víc naštval, kdybyste ho zakryli."

    Čili ho tu zkrátka máme.

    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    JANADVORACKOVA: Ne gremlin,nýbrž mogwai!
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    SHEALA: Gremlin: Kolem půlnoci (bylo to před, nebo po?) bych tomu vůbec nedávala nažrat :). Ale koťátka musí být krááásnááá :).
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: Ta je úžasná!!!
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    bozi! netopyri pes! :))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    zas nejaka Ossean cat :-)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: je mi to nějak povědomé, nevymyslel jsem to nakonec já? Kreativci z Arga :) ovšem přidali to zásadní slovo: „sága“. :))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Přijela sestřenka, ptala se, jestli mám třetí díl Mycelia (první dva jsem jí podarovala) a jestli pučím, tak jsem půjčila a přibalila jsem stavitele věží a Eternaal.

    Sestřenka poté zkonstatovala, že scifárnu od někoho, kdo se jmenuje Vilma Kadlečková, by za normálních okolností obešla obloukem, protože to zní jako pseudonym autorky románů pro služky.
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: No bať že byla, ale pojmenovaná po svém staviteli :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: Vždycky jsem myslela, že Argo byla ta loď.
    Pojmenovat "Argo" loď, která se chystá plout pro argenit, by nebylo špatné.
    Ale objednat si loď, která se chystá plout pro argenit, dokonce schválně a jedině u chlápka jménem Argo - to už je vyšší level. :D
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Ha, opět konspiranti narazili na pevnou hráz lingvistiky! :-) Zlaté rouno se starořecky řerkne chrysómallon déras (ergo, NO Hiwaiv inside), a Argo bylo jméno stavitele lodi.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: :D To je dobrá konspirační teorie! Ale je potřeba jít mnohem hlouběji do minulosti, až do starého Řecka, kde gleewarin Iasón vyplul na Kolchidu hledat argenit. Pozdější kronikáři nepochopili, co že to ve skutečnosti hledal, a používali pro to poetický název "zlaté rouno" - ale my pravdu známe...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    pořád mi vrtá hlavou, jestli spolu souvisí vydavatelství Argo a argenit :) (Jo četla sem ten článek, jak byl název argenit vymyšlenej, ale jenom prostě, jestli to neispirovalo to Argo.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Přítomnost plakátů s Myceliem pozorována i na dalších místech - zde fotka, kterou dávala na FB Daletth.

    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    GENTIANA: To znám, moje sestřenice mnou strašila své potomky s tím, že jsem streda, který jí děti... Tomu už sice děti nevěří, ale černá ovce rodiny jsom furt :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Myslela jsem ten obraz vč. rámu. Děckám můžeš vyhrožovat, že si je dám s hořčicí. Klidně pak přijdu na návštěvu i s příborem a, hm, hořčicí a budu se tvářit výhružně.
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRAMBOREENA: A vrátí se Ti vzorná holčička, vděčná, že může být u vás doma:-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Ne, nechtěla bys :) Neodkázala by ti žádný prachy, protože všechno utratí za kosmetiku.

    A fakt chceš naši nejmladší příšeru? Neříkej dvakrát!!! Každou chvíli mám pocit, že ji asi uškrtím, tak ji příště před uškrcením nacpu do krabice a pošlu ti ji, jo? :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Pani z WSJ je hustá, takovou bych chtěla mít babičku :D
    BRAMBOREENA: To chci!!!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: Co my víme, třeba to tak bylo! Stála tam dlouho.... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam