• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    EDERA
    EDERA --- ---
    SARGO: Po jakém večírku? Myslíš "čajový dýchánek"?:-) Konečně jsem pochopila, proč si všichni tu medovinu lejou do čajových šálků.:-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    VANEK: Týden je věčnost!:-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    GROBENIUS: Díky za info! :D

    Dopadlo to výtečně, řekla bych, vyfotit slušně zabydlený interiér je snad horší než fotit svatby (dobře, alespoň se tam nikdo nehemží ;-)), dovedla jsi to tam do vysoce vysokého lesku, tomu říkám drsný quest... to asi nebylo den po večírku :-D I napsané mi to přijde v pohodě, hodní na vás byli. :-)))
    VANEK
    VANEK --- ---
    EDERA: Vždyť to za týden-dva bude v lepší kvalitě na
    Jak bydlí VIP – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/bydleni/jak-bydli-vip/
    EDERA
    EDERA --- ---
    GROBENIUS: Naskenovat, naskenovat!:-)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Houby zachraňují svět:

    Paul Stamets: 6 ways mushrooms can save the world | Talk Video | TED.com
    http://www.ted.com/talks/paul_stamets_on_6_ways_mushrooms_can_save_the_world
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: ehm... ne-e...
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Pěkně to napsali. ... už sis to konečně zkusila poslechout? :-D
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: Mám to na kalendáři, ale kdyby mi to Míša nepřipomenula, když mě vyháněla pro bezkmínový chleba, tak bych to samozřejmě zazdil :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GROBENIUS: ufff, no tak sláva. (Ty jsi teda akční, já si na to vzpomněla až teď v poledne, tak snad ji ještě získám.)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: Bydlenkovou přílohu Práva už mám, povedlo se to na výbornou, škoda, že ten magazín Dům & Bydlení nemá lepší papír, pak by se to dalo rovnou rámovat :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Jo a taky by měa vyjít dneska v Právu příloha o bydlení zamořená houbami, musím se pokusit to opatřit.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Audiokniha roku: Vilma Kadlečková: Mycelium - Jantarové oči
    http://www.audiokniharoku.cz/2014/09/vilma-kadleckova-mycelium-jantarove-oci.html
    IDLE
    IDLE --- ---
    VANEK: Dobré to je. Recenze jsem nečetla (jen jednu kratičkou ani-ne-recenzi, která mě na to navedla), takže nevím, jak moc to vychvalovaly - kniha roku asi ne, ale je to originálnější než běžná zombiárna a bavilo mě to.
    VANEK
    VANEK --- ---
    IDLE: A je to tak dobré, jak tvrdí recenze?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    No do bruntála už dorazila housenice cizopasná. Je jen otázka času, kdy se z jiného mycélia přeorientuje na živočišnou bílkovinu ...

    [ GENTIANA @ Houbaření - galerie, recepty, lokality ]
    IDLE
    IDLE --- ---
    Houbové zombie? To mi připomíná knihu The Girl with All the Gifts, co jsem nedávno dočetla. V ní se teda neříká "zombies", ale "hungries", nicméně mají typické zombioidní chování a vznikají po napadení člověka houbou, která ho postupně proroste.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: "The Last of Us" tady dcerušky pařily celé léto - a, ano, jsou tam houbové zombie. :) Zombie se liší podle míry napadení - čím víc houba, tím víc boss.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    GROBENIUS: Jo, stříknout bezbarvým lakem a je po problému.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Z nové Pevnosti (teda krom článku o lesbické anime s větou "aspoň se potěší naše estetické oko"): "Arya proti houbovým zombiím" a pod tím noticka, že Maisie Williamsová má hrát ve zfilmování "konzolového hitu" The Last of Us. Ten název už jsem někde už zahlédl, houbové zombie vidím prvně, ale hlásit se to musí. (A třeba zanedlouho doroste i do Pinky...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam