• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    Hele, stříbrných stříkaček :)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANDA__: Tak to je fajn :) Ona se snad nějaká společnost vytvoří na místě.
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    BRAMBOREENA: Moc ráda bych dorazila. Samotinká :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Křest je coby FB událost tady - https://www.facebook.com/events/692595057489355/692850497463811/?notif_t=plan_mall_activity . Tohle asi bez registrace přístupné nebude, tak kdo chcete dorazit, napište sem do auditka, jestli a v jakém počtu se tam chystáte, aby nebozí organizátoři z OneHotBook snáze nadimenzovali vše potřebné.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    BRAMBOREENA: Zdá se, že galerie je přístupná i bez registrace na FB...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A ještě jedna momentka z Coniáše - houbová nadílka :) CD vypadá fakt krásně, poprvé jsem ho tam viděla (a hnedka znárodnila). Moc pěkně vyřešili potisk cédéček - jedno je jako výřez z horní části obálky (čili šábršoustí), druhé z toho spodku.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (o pár fotek dál je taky ID Alonsy a další výtečníci :D)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A jinak kdo můžete/chcete/chodíváte na FB, mistr Elho_Cid tam dal fotky ze včerejšího Coniáše... já zas trapně jak měsíček na hnoji, ale jinak dobrý! https://www.facebook.com/...3296487711.1073741863.100000231466414&type=1&theater¬if_t=like_tagged
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROMI: Je pěkně tlustej, ještě víc než trojka, tak to bude jak jeden a půl knihy. :)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA: a pětka? počítám, že nebude hned zjara, aby byla k dubnovým narozeninám, že? :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FERRYH: a sakra :D Tak tuhle spojitost jsem si neuvědomila :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: ok diky, bude dobrej darek na vanoce pro me :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROMI: Na Vánoce, což fakticky znamená v listopadu. Křest druhého dílu byl loni čtvrtého prosince, u čtyřky by to mohlo být podobné.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    pristi petiletce ... :)) Vilma dodrzuje petilety plan vystavby :))
    ROMI
    ROMI --- ---
    kdy ma vyjit vubec 4. dil?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: Jméno jakési autorky by bylo lepší vynechat, je škoda, aby zabíralo místo, když tam může být tohle! :) Paráda! Těším se na ten vesmírný fly-in chrám!
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Mocný Akkütlixi, oroduj za nás, tentokrát v zeleném.



    Opět - takhle se na obálce neobjeví, mezi spodníma nohama místo hmyzáckého břicha bude jméno jakési autorky, takže tam musí být volné místo. Ano, je to hereze, ale co se dá dělat...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Že místní nežerou klouzky, mi nevadí, aspoň jich zbyde víc na mě, ale doufám, že výheň Akkütlixovy nevole dopadne na ty blbce, co do nich kopou.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: Přemejšlím, budu li mít dost kapacity tam dojet. Mimochodem není zde nějaká Brněnská sekce, ochotná a mající čas si dát malý výlet? Jinak až na Fénixconu.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Vesmírný puch dokonalého hnití! Náhodou bude-li hezky, dalo by se podávat na ulici.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam