• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Já to mám od [ MARTY63 @ Elektronické knihy [eKnihy] - nadešel jejich čas? už jste nějakou četli? něco tu snad pro Vás máme...;-) ] (který si možná spletl auditko, či co, a má architektonicko-uživatelsko-zvědavé poznámky. BTW doufám, že už ses pochlubila i ve zdejších interiérových klubech ;-)
    RICARDERON: A kdo vyfotí JULIANNE, ha?!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Ty jsi jak ostříž, jejdamane :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Tak už:
    Jak bydlí spisovatelka Vilma Kadlečková v rodinné vile  – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...ydli-vip/348155-jak-bydli-spisovatelka-vilma-kadleckova-v-rodinne-vile.html
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    A kde že mají pobočku? Já chci aby mé kosti spočinuly v OoOoOooooortově oblaku...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA: je to jasný - e. potomci služebníka dramaturga Aleše Ulma
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Já sem za C
    ROMI
    ROMI --- ---
    e. mi zni dobre :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Včera jsme vyráběli össenský kvíz na dnešní křest. Dám sem první otázku z pětadvaceti, aby osazenstvo zdejšího auditka mělo brutální konkurenční výhodu, pokud na křest dorazí:

    1. Össeané jsou

    a. odnož Svobodných zednářů, která ukrývá mystické vědění do os souměrnosti,
    b. podnikatelé, kteří vykupují lidské kosti a budují ossarium v Oortově oblaku,
    c. finský gang překupníků lysohlávek,
    d. mimozemšťané s velkýma ušima,
    e. potomci Maiy Ossëho, pána vln, služebníka Ulmova.
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    Půvab mycelia:
    The Mystical World Of Mushrooms Captured In Photos | Bored Panda
    http://www.boredpanda.com/mushroom-photography/

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Něco podobnýho v menším mají ve Štarnově na návsi.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Tak, školení prej je pitomost (což jsem si myslela od začátku, ale já umím spát skoro kdekoli), ale do matičky stověžaté se chystám co nejdřív. Dám vědět, i ty houby klidně dovezu.
    RICARDERON: no no.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: To zase bude party...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Cože?! Že bych se s tebou konečně seznámila? :) Tak to by byla paráda.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Asi přijedu, měla bych zjistit dneska.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BRAMBOREENA: Výborně! U dobrých knih mě vždycky štve, že nejsou dost dlouhý.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ohledně té tloušťky (ne mojí, ale knihy) - právě je hotová sazba a jak se ukazuje, čtyřka má 482 stran (oproti 319 u jedničky).
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANDA__: A tady je hned v praxi vidět, jak to funguje, když pozorovatel svým pozorováním výsledek změní. :)
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    Hele, stříbrných stříkaček :)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANDA__: Tak to je fajn :) Ona se snad nějaká společnost vytvoří na místě.
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    BRAMBOREENA: Moc ráda bych dorazila. Samotinká :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam