• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Jako že bych to rovnou vrazila do Pekla v interiérech sama, než to udělají oni? :D Jinak jenom zírám, co lidí čte novinky.cz - píšou mi na FB v poště, že to tam viděli :) Tak snad to uvidí i nějací nenakažení a koupí si knihu, že ano.

    ALONSY: tak to je škoda...
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Já to mám od [ MARTY63 @ Elektronické knihy [eKnihy] - nadešel jejich čas? už jste nějakou četli? něco tu snad pro Vás máme...;-) ] (který si možná spletl auditko, či co, a má architektonicko-uživatelsko-zvědavé poznámky. BTW doufám, že už ses pochlubila i ve zdejších interiérových klubech ;-)
    RICARDERON: A kdo vyfotí JULIANNE, ha?!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Také nedorazím, skolila mě nějaká zákeřná nemoc. Škoda, těšila jsem se.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    JULIANNE: Fajn, tak já foťák neberu...
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    Ja beru dobry fotak, chystam se poridit snimky k reportazi ze krtu, mozna rovnou spojenou s recenzi audioknihy.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ELHO_CID: ajaj, škoda :(
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Už jsem psal na FB, že na křest bohužel nedorazím, doufám, že jste na mě nespoléhali s focením.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    WITTGENSTEIN: Všechna čest panu Smíškovi, že si to bez mrknutí oka nechal líbit. :) A na širokoúhlý objektiv už jsem nadávala - interiéru sice přidá metry, ale zároveň taky obyvatelům kila, čili osoba jako já, která i od přírody vypadá jako bytelná galeona, se rozteče do rozměrů rozlamujícího se Titanicu. :D
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    VANEK: To je zajímavé, jak správný objektiv dokáže zvětšit prostor :) Nicméně všechna čest, Vilmo, ten článek jsi překopala opravdu důkladně.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Ty jsi jak ostříž, jejdamane :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Tak už:
    Jak bydlí spisovatelka Vilma Kadlečková v rodinné vile  – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...ydli-vip/348155-jak-bydli-spisovatelka-vilma-kadleckova-v-rodinne-vile.html
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    A kde že mají pobočku? Já chci aby mé kosti spočinuly v OoOoOooooortově oblaku...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA: je to jasný - e. potomci služebníka dramaturga Aleše Ulma
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Já sem za C
    ROMI
    ROMI --- ---
    e. mi zni dobre :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Včera jsme vyráběli össenský kvíz na dnešní křest. Dám sem první otázku z pětadvaceti, aby osazenstvo zdejšího auditka mělo brutální konkurenční výhodu, pokud na křest dorazí:

    1. Össeané jsou

    a. odnož Svobodných zednářů, která ukrývá mystické vědění do os souměrnosti,
    b. podnikatelé, kteří vykupují lidské kosti a budují ossarium v Oortově oblaku,
    c. finský gang překupníků lysohlávek,
    d. mimozemšťané s velkýma ušima,
    e. potomci Maiy Ossëho, pána vln, služebníka Ulmova.
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    Půvab mycelia:
    The Mystical World Of Mushrooms Captured In Photos | Bored Panda
    http://www.boredpanda.com/mushroom-photography/

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Něco podobnýho v menším mají ve Štarnově na návsi.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Tak, školení prej je pitomost (což jsem si myslela od začátku, ale já umím spát skoro kdekoli), ale do matičky stověžaté se chystám co nejdřív. Dám vědět, i ty houby klidně dovezu.
    RICARDERON: no no.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam