• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Bětka je nenosí. Bětka je střílí.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JULIANNE: Nahlédla mi přes rameno Bětka a bez váhání povídá: Jé, Mucha-clicker! :) (vysvětlení pro ty, kteří nemají doma pařmeny - tedy jak jsem to já z doslechu pochopila: clicker je houbová zombie ze hry Last of us; houby už jí sežraly oči, takže vydává klapavé zvuky a orientuje se v prostoru podle ozvěn.) :D
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Ne není, a to nepijí. Zpunktovali jste to božsky, všichni.
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    Skutečně to včera bylo naprosto báječné. Veliké díky organizátorům a všem zúčastneným, moc jsem si to užila! :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: To jsem ani nedoufala, že dokážeš! :-D Drž se! :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jinak křest byl úplně BOŽÍ, nejspíš fakt úplně nejlepší, jaký jsem v souvislosti se svými výplody zažila. Chápu, že tenhle názor je krapet subjektivní (a taky chápu, že jsem krapet opilá), no ale stejně :D Působilo to fakt profi, herci tomu dodali říz, tak snad se i ostatní bavili tak dobře jako já...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: se tam stejně radši nepodívám, ne a ne a ne. :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    VANEK: Tak hurá! Teď ještě nějakou pěknou diskusi pod tím.:-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SARGO: Církevní policie se všemi odpůrci zatočí.
    VANEK
    VANEK --- ---
    SARGO: Já se obávám, že od třeba od pána " Žádný okázalý přepych a ze všeho dýchá pohodička." to je damning with faint praise, respektive náhodná panská/opičí láska někoho, s kým bych nechtěl mít dvojdomek.
    IDLE
    IDLE --- ---
    SARGO: V tom budou nějaké houby.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Mít na Novinkách pozitivní komentáře, to už je vážně nepřirozené. Začínám mít dojem, že pro ty setrvale kladné recenze čehokoli ses snad musela upsat čertu. :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LIA09: a roste v tom lese i hadovka?
    LIA09
    LIA09 --- ---
    Mycelium k mání (zatím jen v Británii) jako parfém! http://www.cafleurebon.com/...nstantine-lush-gorilla-perfumes-volume-3-2014-death-decay-and-renewal/
    „It captures an early morning walk through the forest gathering mushrooms, treading over moss and wet undergrowth – the air filled with the scent of a new dawn.“
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Jako že bych to rovnou vrazila do Pekla v interiérech sama, než to udělají oni? :D Jinak jenom zírám, co lidí čte novinky.cz - píšou mi na FB v poště, že to tam viděli :) Tak snad to uvidí i nějací nenakažení a koupí si knihu, že ano.

    ALONSY: tak to je škoda...
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Já to mám od [ MARTY63 @ Elektronické knihy [eKnihy] - nadešel jejich čas? už jste nějakou četli? něco tu snad pro Vás máme...;-) ] (který si možná spletl auditko, či co, a má architektonicko-uživatelsko-zvědavé poznámky. BTW doufám, že už ses pochlubila i ve zdejších interiérových klubech ;-)
    RICARDERON: A kdo vyfotí JULIANNE, ha?!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Také nedorazím, skolila mě nějaká zákeřná nemoc. Škoda, těšila jsem se.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    JULIANNE: Fajn, tak já foťák neberu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam