• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VANEK
    VANEK --- ---
    Dnes jsem v kuchyňce v práci objevil tuto krabičku:
    Reishi Mushroom Tea ( herbal tea ), View tea bag, Hung Phat Product Details from HUNG PHAT TEA CORPORATION on Alibaba.com
    http://hungphatea.trustpass.alibaba.com/.../137296146-103876175/Reishi_Mushroom_Tea_herbal_tea_.html

    Na rubu spotřebitelské informace několika exotickými psacími systémy, z nichž některé by klidně mohl být össein. Já jsem vždycky věděl, že nkětečí kolegové musejí být mimozemšťani...

    FERRYH: V Kindlu to zkoušet nehodlám, ale ePub ukázka na Palmknihách i Kosmasu fakt má v CSS má p {... text-align:left;}. Tak je dost možné, že i mobi (ani jsem netušil, že se kindlí default do bloku přebít). Odpovědný redaktor elektronické knihy Oldřich Wágner, Elektronické formáty připravil KOSMAS.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FERRYH: nemám ponětí. Nemám čtečku a vůbec jsem to v elektronické podobě neviděla. Je to spíš dotaz na Argo - grafik, kterého jsem do toho navezla já (Radek Dojiva) předává podklady jejich grafikům a někdo to nějak zkonvertuje, nevím kdo a jak... Třeba půjde Ricarderon kolem a vnese do toho jasno.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    {reply BRAMBOREENA}: [ KUBLAJ @ Kindle - konverze, správa elektronických knih, etc. ]
    mas dotaz ve druhe casti:
    poznámka č.2: Docela mě zarazilo, že kniha (Mycelium I) neni formátována do bloku jak to bývá, ale zarovnávaná doleva. Je to tak často u e-knih?

    tohle teda zarazilo i me!! co je to?? se Argo zblaznilo nebo se jen zblaznil Kosmas kerej to asi sazel/konvertoval nejspis z nakladatelskych podkladu? (vim ze Vlcek z palmknih jednou uz tady na NYX rikal, ze ty predavane ebooky od kosmasu uz nemeni, takze si myslim ze na palmknihach ta vina nebude).
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Můj pozitivní výron.
    Křest audioknihy Mycelium: Jantarové oči | Vendula Brunhoferová | FantasyPlanet.cz | vše o fantasy, sci-fi, horror | recenze, knihy, komiksy, spisovatelé | Tolkien, Sapkowski, Gemmell, Goodkind, Jordan
    http://www.fantasyplanet.cz/clanek/krest-audioknihy-mycelium-jantarove-oci
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    BRAMBOREENA: Moc hezké! Mrzí mě, že jsem nezvládla dorazit...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: Já si říkal proč je to napůl španělsky a napůl anglicky, než jsem se koukl na ten obrázek a došlo mi, že to není mucho, ale Alfons :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Jste tam tak kráááásně ovínění! :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Bětka je nenosí. Bětka je střílí.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JULIANNE: Nahlédla mi přes rameno Bětka a bez váhání povídá: Jé, Mucha-clicker! :) (vysvětlení pro ty, kteří nemají doma pařmeny - tedy jak jsem to já z doslechu pochopila: clicker je houbová zombie ze hry Last of us; houby už jí sežraly oči, takže vydává klapavé zvuky a orientuje se v prostoru podle ozvěn.) :D
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Ne není, a to nepijí. Zpunktovali jste to božsky, všichni.
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    Skutečně to včera bylo naprosto báječné. Veliké díky organizátorům a všem zúčastneným, moc jsem si to užila! :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: To jsem ani nedoufala, že dokážeš! :-D Drž se! :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jinak křest byl úplně BOŽÍ, nejspíš fakt úplně nejlepší, jaký jsem v souvislosti se svými výplody zažila. Chápu, že tenhle názor je krapet subjektivní (a taky chápu, že jsem krapet opilá), no ale stejně :D Působilo to fakt profi, herci tomu dodali říz, tak snad se i ostatní bavili tak dobře jako já...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: se tam stejně radši nepodívám, ne a ne a ne. :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    VANEK: Tak hurá! Teď ještě nějakou pěknou diskusi pod tím.:-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SARGO: Církevní policie se všemi odpůrci zatočí.
    VANEK
    VANEK --- ---
    SARGO: Já se obávám, že od třeba od pána " Žádný okázalý přepych a ze všeho dýchá pohodička." to je damning with faint praise, respektive náhodná panská/opičí láska někoho, s kým bych nechtěl mít dvojdomek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam