• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RAHANUR: jasně, přinesu :)
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    Vilmo bohužel asi nebudu v praze, ale pokud bych si mohla od Tebe koupit jeden výtisk s podpisem budu moc ráda. Myslíš, že bys ho vzala někdy na tance?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Kdybyste to někdo náhodou byl ochoten šířit, tady je plakátek v tiskové kvalitě (a trochu upravený - slavného JWP jsem tam napsala červeně).

    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Ještě bych zvážil doplnit něco jako "z metra Skalka, Vysočanská nebo Želivského autobusem 10 minut do zastávky Sídliště Malešice a projít za moderní blok do staré zástavby a přes náměstíčko". Teda pokud je cílem co nejsnazší cesta pro co největší počet lidí, samozřejmě.
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    BRAMBOREENA: Tak si říkám, že už jsi to možná mohla uspořádat v děčínském pivovaru, hodně lidí by tu bylo vlakem bez přestupu i autem o dost rychleji, ne? :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Myslím, že lvi po nikom neutírají loužičky. Ale už taky mlčím a taky už ten čaj ráno nebudu pít.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Chrtíky se živí RIP, za tím účelem je chová, a proto je sám lvem.

    Už mlčím... už to nebudu pít... fakt...!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: A lvi se živí těmi chrtíky, nebo zbloudilými občany Prahy 1?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: Proč urazit? Právě jsem o tobě napsala, že jsi lev! :)
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Chtěl jsem se jakoby hravě urazit, ale nakonec jsem se rozhodl sklonit před majestátem pravdy.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ALONSY: Teda to je drzost!!!! :D
    No... ale něco na tom je, to je pravda; Malešice jsou poslední východní výspa civilizace, kde je město ještě souvislým městem. Pak už následuje akorát spalovna, řepková pole a šestajovické pustiny, kde žijí akorát lvi a italští chrtíci.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GROBENIUS: Tady není všeobecně známo, že jsem certifikovaný magor? :D
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    GENTIANA: co od Tebe potřebuje? :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Já zkusím dorazit, ale nezdržím se dlouho, druhej den v devět mám termín u cvokaře.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Pokusím se dorazit, ale teda Malešice, to už není ani Praha, ne? :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Vy hovada!

    (Připomnělo: Jan Hus na koncilu kostnickém - živý obraz pro početnější rodiny. Jan Hus po koncilu kostnickém - živý obraz pro početnější rodiny s krbem.)
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Tak já doma zametu, no....
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    PISKVOR: :D No tak to můžeme zinscenovat jako dramatickou scénku! Já donesu hlavu a vy někdo opatřete ten hnůj... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam