• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    VANEK: Hodně. Čtyřlitrovka, i když asi ze třetiny vyžraná. Jak jsem odebírala, tak zůstal kus zeleniny čouhat ven a něco se na to chytlo a už to jelo.
    IDLE
    IDLE --- ---
    JARMIK: Nemohu vzpomenout, neb se mi tahle pasáž nějak vytratila. Asi budu muset Poklesky zase vyhrabat a osvěžit.
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    IDLE: Nemohu nevzpomenout starého p. Leacocka a "Naši čtenářskou veřejnost - pohled do knihkupectví" z Literárních poklesků.
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    WITTGENSTEIN: Jaký chjo. Máš vyhráno!
    IDLE
    IDLE --- ---
    WITTGENSTEIN: V tom Kosmasu byl myslím taky pro muže. Hlavně, že v tom mají jasno. :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    IDLE: Kvítek se v Neoluxoru dostal do sekce pro ženy. Chjo.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Tak jsem teďka otevřela spam z Kosmasu a Vidění tam propagují - v sekci Pro muže.
    VANEK
    VANEK --- ---
    GENTIANA: Šmarjá, a těch artyčoků bylo kolik?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    OKEYA: Na druhou stranu... lidi, kteří se živí pojídáním mýdla, si nic lepšího nezaslouží.... :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    OKEYA: Já teda soudím, že hydroxid sodný zabije všecko.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    GENTIANA: Aflatoxin? Z toho kouká dlouhá a krutá smrt ;-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Je mezi přítomnými nějaký lahrdökawöar? Naložila jsem do oleje artyčoky, kousek čouhal ven, tak se mi do toho dalo mycelium a nebylo jiné možnosti, jak to ekologicky zlikvidovat, než zmýdelněním, protože tři litry převážně oleje do trubky vylít nemůžu. Takže, kdo by chtěl mýdlo z oliváče, ochucené octem, artyčoky, šalvějí, chili a menším množstvím takové chlupaté černé plísně, klidně mu hroudu uplácám.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RAHANUR: jasně, přinesu :)
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    Vilmo bohužel asi nebudu v praze, ale pokud bych si mohla od Tebe koupit jeden výtisk s podpisem budu moc ráda. Myslíš, že bys ho vzala někdy na tance?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Kdybyste to někdo náhodou byl ochoten šířit, tady je plakátek v tiskové kvalitě (a trochu upravený - slavného JWP jsem tam napsala červeně).

    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Ještě bych zvážil doplnit něco jako "z metra Skalka, Vysočanská nebo Želivského autobusem 10 minut do zastávky Sídliště Malešice a projít za moderní blok do staré zástavby a přes náměstíčko". Teda pokud je cílem co nejsnazší cesta pro co největší počet lidí, samozřejmě.
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    BRAMBOREENA: Tak si říkám, že už jsi to možná mohla uspořádat v děčínském pivovaru, hodně lidí by tu bylo vlakem bez přestupu i autem o dost rychleji, ne? :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Myslím, že lvi po nikom neutírají loužičky. Ale už taky mlčím a taky už ten čaj ráno nebudu pít.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam