• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Já jsem s překvapením zjistila, že mě ve čtvrtém dílu neprudila žádná z postav. Asi mi už přijde že znám dostatek spodních proudů, aby člověk rozumněl proč se nějak chovají.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA: muilecyM?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GALE: Dobrá synchronicita, teď vedle v auditku o scifi píše ID REFLEX: "Mam rad hrdinske fantasy, kde se z nuly stane polobuh."
    Já je ráda nemám, štvou mě - čili jsem dlouho přemýšlela, čím bych to jako ozvláštnila. No tak jaksi v Myceliu to máme obráceně. :D
    Reflexovi bych mohla poradit, že si může přečíst Mycelium pozpátku. :)
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    BRAMBOREENA: Ještě k té recenzi: svět je malý! Koukám na medailonek, jestli to je jen shoda jmen, ale autor je starší bratr mého svatebního svědka (a mého svatebně odsvěčeného).
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    BRAMBOREENA: Dnes ráno jsem uvažoval o twittu, kde bych potřeboval použít nějaké ztělesnění ostýchavosti - a to je z celé literatury nejvíc Pinky! Kdo ví, co čtenářům z četby utkví v paměti třeba 3, 5, 10 let od dočtení? Třeba zrovna tato postava nejsilněji.
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    Jo, Pinky se nám vybarvuje :) A Lucase sice pořád miluju, ale občas bych ocenila, kdyby dal na jednoduchou otázku jednoduchou odpověď :D Což nemyslím jako návod, chápu, že už je holt "takovej", přinejmenším teď, ale mít ho doma, asi bych vyrostla.
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Přiznám se, že se čtvrtým dílem mi také přestává vadit a naopak začíná mi být sympatická. (Zde doplňte dějový minizvrat) z ní udělalo myslící bytost, ač v reálu to často bývá naopak. To Lucas je chová jako slintající idiot.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Mám pocit, že všechny recenze si v jednom notují: je to moc dlouhé, ale víc se rozepiš. :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Přece jenom má někdo chudinku Pinkertýnku rád... :)

    ÉŠOP - Maloobchod povídkami
    http://jakubnemecek.com/esop/archiv/2014-09-mycelium.php
    VANEK
    VANEK --- ---
    SARGO: Hlavně to nemělo být mršítko na instagram, ale vyříznutá kolečka a jenom pět ;-)
    BRAMBOREENA: Na Andělu jsou dvě obří knihkupectví. (Moment, ve středu 10. 12. 2015?! Ach, ten Ivan a jeho alternativní vesmíry...)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak ještě s obrázkem.
    Bohužel se ale dozvídám, že kniha nebude na místě k prodeji, takže je to akce spíše pro dobře vyzbrojené a předzásobené lovce autogramů...
    No a nebo pro lidi, kteří stejně bydlí ve Štefánikově ulici, takže nemají co ztratit. :)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Asi umí jen panoramatické záběry z vrcholků komínů; to je pak těžký... :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Zrní, páč byly protaženy mršítkem, aby nebylo poznat, jak jsou na tom barevně špatně a zcela nejednotně :-D Foťáček má své klady, ale tohle mu nesvědčilo. :-))
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    RICARDERON: BRAMBOREENA: Právě nasdíleno na FB XB-1 :). Vypadá to úžasně, jsem ráda, že se křest vydařil!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: Tak ty jsou ovšem taky nádherný! :) Že bych si něco vypůjčila na novou profilovku na FB? Mám tam furt össenskou hlavu, a když ta je teď useknutá...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FERRYH: Vůbec ne, já do Billy záměrně nechodím a NIKDY tam neberu dítě, protože po zkušenostech ze dvou předchozích vln jejich plyšových oblud se jejich nálepek vysloveně bojím. Tuhle jsem tam nedopatřením nakupovat musela a šest nálepek získala, tak jsem je obratem darovala kamarádce, která je ochotná to dětem domů nasadit. (Abych nebyla OFFTOPIC - při té příležitosti jsem zjistila, že tentokrát je v portfoliu plyšáků taky plyšová HOUBA... ale ani to mě nepřimělo vzít je na milost.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Škoda, že je to tak zazrněné, jinak by to byly překrásné momentky! Ty máš na focení talent! Mělo by se JARMIKovi naznačit, aby ti opatřil pořádnej foťák :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    FERRYH: Já bych snesla tři nenalepený.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    GROBENIUS: Vilma dava neco zadara za Billa pidisamolepky? treba autoraky a tak? Ö))
    jezis! sakra! ja to davam kolegynim v praci bez protisluzby! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam