• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    FIFI: může si za to sám...
    FIFI
    FIFI --- ---
    Chudák GROBENIUS, dnes ode mne dostal asi 20 mailů :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Aeronautilové jsou obzvlášť záludní, ta vidlice na špičce je poměrně nebezpečná a zjevně určená k paralelnímu vydloubávání očí nepřítele. Letos získala kovový exemplář Julianne, která jinak dělá krav maga. Tu až někdo po setmění přepadne, se zlou se potáže - Julie ho nejdřív přiškrtí rychlým hmatem a pak ho dorazí vidlicí. :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Nebude se do ní prášit, ale nenaliješ tam pivo. Holt nic není dokonalé.
    Vidím to jasně před sebou: stojíš bezradně nad krabicí s cenami, převážně neskladnými, nehořlavými a nestravitelnými... až tu padne oko na klavír a myšlénka je tu: nevešla by se místo něj krásná výkladní skříň slávy? :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Zárodek. Pahýl. Ale je.
    Mycelium Wikia
    http://cs.mycelium.wikia.com/wiki/Mycelium_Wikia
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Ono by to bylo na webu už včera, ale mám problémy s PC. Tedy teď už alespoň funguju, ale stále trochu s problémy. Microsoft a jeho poslední aktualizace systému mi tedy dává co proto...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HYPERION: Týjo, vy jste rychlí :) A krásně jste ho vyfotili :)
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Vilma je Velmistryně!

    XB-1 » Ceny Aeronautilus za rok 2014 byly uděleny…
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/aeronautilus-2014-udeleny/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GROBENIUS: Nalejeme mu kyšku na hlavu :D
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    V posledním Kotletovi vystupuje zlá premiérka Vilma Procházková, a pak že SF už nemá prognostickou funkci :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Houbové hlášení z Festivalu fantazie: během slavnostního závěrečného večera jsem dostala cenu Aeronautilus za celoživnotní zásluhy a je teď ze mě tudíž celoživotně zasloužilý dinosaurus a velmistr (velmistryně?!) žánru; čili už můžu odložit brk a natáhnout brka :D Soška je velká, dutá a skleněná (ale ze všech stran uzavřená, takže se do ní nebude prášit). Je to moc krásné, děkuju!

    Plus zde fotka dinosauří pohody s JWP a Josefem Pecinovským :)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: Tak houbová atrakce asi nakonec bude, tedy já s kloboukem... vypadá to, že v sobotu na FFko přece jenom na skok zajedu :) Program dělat nebudu, stavím se jen na pivo, ale prostě bez toho půllitru chotěboře nemůžu bejt. :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: ID SARKASMUS to prý zjistí přesně a napíše sem :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: mají tam nějaké velmi orientační datum 31.7
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GALE: Poslední zprávy od OneHotBook mám z dob knižního veletrhu (půlka května) - tehdy říkali, že by to chtěli nahrávat během léta. Vyšlu dotaz, jak to vypadá!
    GALE
    GALE --- ---
    Můžu rýpavý dotaz? Jak to vypadá s audioknihami. Teď jsem si vzpomněla, že loni touto dobou jsem v práci poslouchala Jantarové oči, a chtělo by to nějaký nášup. :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: Vstupné? To vidím černě; ale třeba vyrazíš z Vaška Pravdy aspoň hlívu ústřičnou! :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: Zklamané obecenstvo pláče a chce zpět od organizátora vstupné.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: Leda beze mě... :) Letos jsem to zalomila :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Bude o víkendu na FF nějaká myceliální atrakce?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam