• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Bramborýna je v Bilbao a viděla tu naživo ocelovou sochu hmyzího boha - stojí před Guggenheimovým muzeem. Ale spěchali jsme, aby nám nepropadla internetová vstupenka, a pak už jsem se u ní nestihla vyfotit.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    GENTIANA: Uf. V první chvíli jsem se lekla, že píše Bramboreena, že se kvůli vedrům odkládá pětka na neurčito.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Kvůli nadměrnému suchu se össenská invaze odkládá na neurčito. Letošní skóre jeden červivý suchohřib, jeden ještě červivější pravák a dvě silně olezlé holubinky.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    JANADVORACKOVA: Což o to, právě jsem doposlouchal první knihu a myslím si, že se mluvčí podařilo vybrat celkem dobře... I když nejsem příznivcem toho, že každou část celou mluví "vypravěč" a když je tam osoba, kterou mluví už jiný herec jako vypravěč, tak občas mění mluvčího. Ale myslím, že se audiokniha povedla a jsem zvědavý na další:-)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    THOMASMORTA: Mně by vyhovovaly všechny audioknihy 5v1 :).
    Proč teď myslím na šampon a kondicioner a balíčky vložek 12+2 zdarma :).
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Až vyjde poslední díl, bude nějaká kompletní edice "všechny knihy + všechny ebooky"?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Já si to koupim. Jestli na to nezapomenu, paměť skládájící se z jedné velké díry je v současnosti mým zásadním problémem.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Těším se obrovsky, mám teď mocnou vlnu mluveného slova (na čemž vydělá Jášátko, protože mu ukorálkuju další tašku do tee-pee :-D) a jenom škoda, že to nebude už příští týden, kilometry se šlapou se sluchátky ideálně :-))
    Zapůsobili na mě silně podařeným Myceliem, o hodně se mi u jejich sortimentu zvýšila platební morálka. :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BALAENA: Tak vzhledem k tomu, že nás sem do auditka chodí asi tak osm... musíme aproximovat a doufat.
    (Ale vážně - ne, oni si věru nemyslí, že je to kšeft století, neboj :D)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA: obávám se, že těch sedm plusů za odpoledne z tohoto úhlu pohledu tak úplně nevypadá jako kšeft století ;)
    musejí holt doufat, že mají kupce i mezi těmi, kdo tady neplusují
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BALAENA: To nedělej, to by bylo matoucí - ještě by si v OneHotBook mohli myslet, že co lajk, to naděje na jedno prodané cédéčko :D
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    hurá!
    (potřebuju nějaký trik, aby se dalo příspěvku dát víc plusů najednou)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak audiokniha už se nahrává. Dvojka a trojka zároveň. Teď se začíná, ale potáhne se to celý srpen, herci se rozprchli do všech světa stran a sehnat je zase dohromady je prý oříšek.
    OneHotBook jsou hrdinové, že do toho jdou!!! :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Hlásím, že včera dvě holubinky a jeden skrznaskrz prožraný suchohřib. Össenská invaze nějak nefunguje.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    SARGO: Elfové normálně.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Příspěvek do houbové sbírky, aneb PŘICHÁZEJÍ! :-)
    Amatérský mykolog objevil nový druh hub: Jsou jedovaté a vypadají jako lidé | 100+1 zahraniční zajímavost
    http://www.stoplusjednicka.cz/...r8870f&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    FIFI: může si za to sám...
    FIFI
    FIFI --- ---
    Chudák GROBENIUS, dnes ode mne dostal asi 20 mailů :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Aeronautilové jsou obzvlášť záludní, ta vidlice na špičce je poměrně nebezpečná a zjevně určená k paralelnímu vydloubávání očí nepřítele. Letos získala kovový exemplář Julianne, která jinak dělá krav maga. Tu až někdo po setmění přepadne, se zlou se potáže - Julie ho nejdřív přiškrtí rychlým hmatem a pak ho dorazí vidlicí. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam