• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    SHEALA: Efekt čajové konvičky? Jakože čaj při nalévání z konvičky přilne k hubičce a cvrndá pak po stole? Tedy jakože místo aby Vilma odevzdala rukopis, bude mít po domě jen různé ocintky a fragmenty, které v nejlepším případě uvidí příslušníci její rodiny? :)
    RIP
    RIP --- ---
    HYPERION: Neblbni, kdyby(sme) nebyli jako děcka, četli by jen samou seriózní literaturu a my bysme skončili na pracáku.
    MISOJOGI1
    MISOJOGI1 --- ---
    necakal som to ale vazne je to dobre, doslova to hlcem takze ked skoncim stvrty diel tak budem mat abstak ... dokial nevyjde piaty diel
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Už dávno mě nepřekvapuje, když se čtenáři chovají jako malá děcka, jen to pořád tak docela nechápu :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    já chci taky pátej díl. A nebo radší ne, aby nevznikl efekt čajové konvice...
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    FERRYH: ale muzes si zas rikat ze proti takovemu Martinovi a jeho Hre o truny je vlastne Vilma drsny rodic! lifruje to rychle do toho sveta - takovej Martim se uz "mazli" s poslednim dilem A Song of Ice and Fire tusim ze 5 let?? mozna dele ... :))
    a takovej Orson Scott Card sagu o Alvinovi slibuje zakonceni uz od roku 2003 :))..........
    to Vilma je jste snad na nas ctenare hodna ;O))
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    potrebovalo by to fofrem dalsi projekt-ditko ... tim padem se pak presune rozmazlovani na dalsi dilo a to stavajici se urychlene odlifruje do sveta na zkusenou! :))
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    FERRYH: Chjo… Dyk já nakonec ještě zapomenu co bylo ve čtyřce… ;)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    LIQUID_SOUND: az se s nim Vilma prestane konecne mazlit... to uz tu nekolikrat naznacila ... proste se ji nechce pustit nejmladsi ditko do sveta :))
    tak to bejva.. to posledni decko bejva nejrozmazlovanejsi... :))
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Kdy vyjde pátej díl? Netušite někdo? Btw. doufám, že bude mít ještě víc stran než čtvrtej díl.
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: ale kvetinovej pejsek je lepsi :D
    VANEK
    VANEK --- ---
    WITTGENSTEIN: (To bude nějaká blbost, vždyť jsem to vygooglil, a celé to je k tomu, aby se permalink viralizoval; je to stránka s nemálem reklam, ne obrázkový soubor.)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    VANEK: Hotlinkování zakázáno :(
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Čímž pádem je propagační fotka s vámi oběma už prakticky zajištěna (ale já se kvůli tomu učit GIMP nebudu).
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ... ale na internetu je to samozřejmě všechno.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Bramborýna je v Bilbao a viděla tu naživo ocelovou sochu hmyzího boha - stojí před Guggenheimovým muzeem. Ale spěchali jsme, aby nám nepropadla internetová vstupenka, a pak už jsem se u ní nestihla vyfotit.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    GENTIANA: Uf. V první chvíli jsem se lekla, že píše Bramboreena, že se kvůli vedrům odkládá pětka na neurčito.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Kvůli nadměrnému suchu se össenská invaze odkládá na neurčito. Letošní skóre jeden červivý suchohřib, jeden ještě červivější pravák a dvě silně olezlé holubinky.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    JANADVORACKOVA: Což o to, právě jsem doposlouchal první knihu a myslím si, že se mluvčí podařilo vybrat celkem dobře... I když nejsem příznivcem toho, že každou část celou mluví "vypravěč" a když je tam osoba, kterou mluví už jiný herec jako vypravěč, tak občas mění mluvčího. Ale myslím, že se audiokniha povedla a jsem zvědavý na další:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam