• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Jo, chceme vidět houby. Fšude houby!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A nejhezčí nakonec... Tohle teď mají OneHotBook na svém FB.
    (Tím už letošní přehlídku lidských obličejů opravdu končím, další ne dříve než napřesrok - teď už budou jen ty houby a mimozemšťani...)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A zde notně podroušeni napřed v Malešickém mikropivovaru a pak ve Vinohradském pivovaru (večírek Arga).



    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě z Fénixconu - křest Rozmarné fantastiky, tam jsou aspoň k vidění autoři ve velkém množství :)





    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    OMNISLASH: Tak možná si teď řekli, že dají jedničku levně za účelem nalákání na dvojku. :)

    Každopádně z OneHotBook mi tu dvojku v pátek večer poslali, ať si ji poslechnu a dodám vyjádření do TS, takže jsem ve vlaku cestou na Fénixcon poslouchala. Vzala jsem to tedy dosti rychloposuvem, protože a) cesta trvá dvě a půl hodiny, zatímco kniha nějakých dvanáct či patnáct či kolik, b) onanie nad vlastními díly už mě nebaví tak jako zamlada a c) mám opravdu problém to poslouchat v jakékoliv podobě, protože to (pasivně) pořád ještě umím zpaměti - asi bych to neodříkala celé slovo od slova, ale když slyším začátek věty, v hlavě mi naskočí její druhá půlka, než to chudák herec stihne doříct; a to je fakt iritující, neodstranitelné (leda lobotomií a postupující senilitou) a asi to dost zkresluje výsledný pocit. :D Nicméně zběžný dojem je takový, že dvojka je kompaktnější než první díl, hudební předěly jsou decentnější a celkově mi to prostě přijde lepší. Budu zvědavá na názory lidí, kteří nejsou tak promořeni knižní předlohou jako já. :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ta prvni demo kapitola me docela zaujala, takze jsem pohledal po netu a.. objednal jantarove oci na cd za 43 korun. cekal jsem, kdy mi prijde vyrozumeni, ze meli v nabidce chybu a abych laskave provedl novou objednavku za cenu opravenou. misto toho mi dnes prislo info o expedici baliku, tak jsem zvedav :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Křest na Fénixconu. Grobenius a já střídavě něco vykládáme, Cornholio (násilím odvlečený na pódium) nás zachmuřeně sleduje. Horní fotka je od Katky F. z Literární alchymie, dolní je vzorně podepsaná. Dole někdo vzpíná ručičky a s trochou fantazie si lze představit, že kniha ho právě zaživa požírá, zatímco já tu scénku zadumaně sleduju.



    IDLE
    IDLE --- ---
    VANEK: Já v té kosmasí anotaci Přemysla vidím... s velkým P.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Na [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ] na samém konci ano, pravda, to mi uniklo, pardon (i když i ta by šla číst jen jako překlep); v té krácené kosmasí ne.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Ono to v anotaci je. Já si z toho vzala jinačí poučení: příště nevymejšlet takový blbosti. :D
    VANEK
    VANEK --- ---
    VANEK: Pardon, blbý enter: ... když čtenář neví, jestli jsou mimo tvůrci nebo on, nikdy to není dobře.

    Což mi připomíná, že obálka super jako obrázek na webu, ale v reálu se záložky a zadní strana na tom strakatém podkladě dost blbě čtou.
    VANEK
    VANEK --- ---
    RICARDERON: Další poučení z tohoto smutného případu propříště, zapracovat do anotace
    FIFI
    FIFI --- ---
    RICARDERON: je to opravene.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    A zatím co Vilma nepíše na Mycelium, protože je na Fénixconu, na Kosmasu nějakej aktivista zase předělal přemyslovi P. Má ho zase velký. Už jsem jim napsal, ale říkám si, že to je nějakej sport nebo co.:)
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    XB-1 » Nejdůležitější věci se odehrávají vskrytu (audiokniha)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/jantarove-oci-audiokniha/
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    diky, zkusim
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    OMNISLASH: Třeba na audiotéce mají. (Něco se mi rozbilo v prohlížeči, nejde mi sem vložit odkaz, ale je to audioteka.cz a při vyhledání Mycelia se objeví záznam o audioknize včetně ukázky v mp3)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Hele:
    Kadlečková: Mycelium jsem propagovala v kostýmu mimozemšťana [rozhovor]
    http://www.literarnialchymie.cz/rozhovor-kadleckova/
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BRAMBOREENA: neexistuje takova ukazka i pro prvni knihu?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Ono je to jedno, šlo jen o to, že bych to pod stromeček radši dával s podpisem. Ale to neřeš, soustřeď se na pátý díl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam