• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: jestli to není tím, že tu knihu vydala reklamka, to se pak dělá promo samo... .-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: Já jen tak pro představu, kolik stránek na smysluplnou ukázku stačí. :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: Santaram ma 24 plus obalku.

    To druhy uz jsem davno vyhodila:)
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: ktera brozurka? Santaram?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Kolik má ta brožurka stránek? 8, 16, 32?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: Mimochodem, Šantaram nějaké temné chtonické síly zuřivě tlačí vpřed, tuhle jsem u nás na křižovatce viděla billboard s reklamou na tu knížku a sloganem "Žádná ezoterika, ale silný životní příběh" :D - ten mě upřímně rozesmál, nevím, jestli štítivost vůči čakrabábám je dobrý marketingový tah.
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: Knizni klub ty brozurky take dela. Tady na fotce je videt velikost brozurky oproti iPhonu. Je to tahle kniha:
    http://www.kosmas.cz/knihy/213657/bez-sance/

    Jiny priklad - odebirame National Geographic. S poslední cislem, ktere prislo do schranky vcera, dorazila brozurka na titul http://www.kosmas.cz/knihy/210677/santaram/

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    New Photos of Extremely Unusual Mushrooms and Other Fungi by Steve Axford | Colossal
    http://www.thisiscolossal.com/2016/07/steve-axford-macro-mushrooms/
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOREENA: dobře, ale vždyť to bylo prakticky dopsané už před měsícem... teď se čeká na co, až listy té knížky zežloutnou a opadají? :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    vím... všichni se na ně naštvou, knihu si buď demonstrativně nepřečtou nebo ji rituálně spálí nebo pomluví v tisku... a autora uškrtí v temném lese a zakopou, což už je ve srovnání s výše jmenovaným vlastně drobnost. :( Ale srpen je za týden.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    XCHAOS: A pozor, to ještě Bramboreena nespecifikovala, jestli myslí Vánoce letošní nebo příští :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOREENA: no to nemyslíš vážně! víš, jaký strašlivý trest čeká na sci-fi autory, kteří nedodají s napětím dlouho očekávané pokračování svým čtenářům včas??
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    XCHAOS: chtěl jsi říct... během vánočních svátků na kožešině u krbu, že jo...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOREENA: no on Bruce Sterling a jeho Mechanisté vs. Tvární jsou také už přes čtvrt století starý koncept... to je hrozné, jak ten cyberpunk stárne... každopádně, prosímtě už nějak pošli ten poslední díl do tisku, ať se to dá číst v srpnu někde na dece v lese :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JANADVORACKOVA: no právě, bylo by to v duchu Solaris... chodili by tam telepati po lese (teda po městě, v lese by tak max. mohli sbírat houby) a divák by musel vyčíst z protonace, o co tam vlastně běží :-) Plus ty záběry na velekněžku ve zlatém skafandru, apod.

    nicméně, bez ironie, na poslední díl se strašně těším :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: Jo jo, taky jsem pro HBO! ;)
    XCHAOS: chodívala jsem k němu na fildě na seminář, zrovna jsem na to vzpomínala teď před čtrnácti dny :( A taky na jeho esej o Tolkienovi. Tehdy to na mě zapůsobilo, bylo to jako zjevení (jeden rok ve škole ještě marxismus, a další rok najednou tohle!), ale je to holt čtvrt století, vlastně si nevybavuju nic konkrétního.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    JANADVORACKOVA: Seriál. Od HBO (kvůli rozpočtu, ne kvůli sexu) a mohli by tam hrát český herci, co hráli v Dune minisériích.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    DELLAMORTE: Spíš takové zimní vysílání. To se stmívá už kolem páté. Tak v pět to začne a poběží to do úsvitu druhého dne :).
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    JANADVORACKOVA: Myslíš jako vícevečerní? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam