• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    VANEK
    VANEK --- ---
    LIQUID_SOUND: Což v reálu znamená 30. 11., protože první prosincovou dekádu už se navážejí akorát ty největší bestsellery.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    VANEK: 31. 12. 2016? WTF... Dobrej zajíc v pytli. :/
    VANEK
    VANEK --- ---
    KAVEN: To je lepší zálohovat (i když DuckDuckGo automaticky nabízí Web Archive): včera tam bylo 30. 9. (https://webcache.googleusercontent.com/...ww.argo.cz%2Fknihy%2F202786%2Fmycelium-v-hlasy-a-hvezdy%2F ), dneska už to poskočilo na 31.12. Zrovna když jsem chtěl optimisticky nanést, že září rozhodně ne, ale 30. 10. by už mohlo být realizovatelné...
    ROMI
    ROMI --- ---
    nerad ctu neco znova, dam to bez toho ;)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    MEANKITTY11: ja bych to znovucteni predchozich dilu nechal az na pristi rok...
    ;o])
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    JANADVORACKOVA: Mno, naposledy, když byl termín 30.6., to o 3 měsíce poskočilo zhruba měsíc předem (takže na konci května). Takže za 14 dní se možná stane něco podobného. Já bych věřil Bramboreeně, která prohlásila za realistický termín letošní vánoce. Už to, pravda, bylo před nějakou dobou, a třeba se nám všem chystá vytřít zrak ...
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Čekání jako takový mi nevadí, ale takovou dobu už si říkám, že už to určitě brzo vyjde a nemám dost času přečíst znovu první čtyři díly hned za sebou, a přitom bych to byla stihla.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    JANADVORACKOVA: Jojo už jsem tamy byl. Navíc mi přišla nyxí pošta, že již brzy.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    LIQUID_SOUND: Stačí juknout:
    Mycelium V - Hlasy a hvězdy - kniha - Nakladatelství Argo
    http://www.argo.cz/knihy/202786/mycelium-v-hlasy-a-hvezdy/
    Otázka je, jestli se tomu dá věřit -:))).
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: jestli to není tím, že tu knihu vydala reklamka, to se pak dělá promo samo... .-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: Já jen tak pro představu, kolik stránek na smysluplnou ukázku stačí. :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: Santaram ma 24 plus obalku.

    To druhy uz jsem davno vyhodila:)
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: ktera brozurka? Santaram?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Kolik má ta brožurka stránek? 8, 16, 32?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: Mimochodem, Šantaram nějaké temné chtonické síly zuřivě tlačí vpřed, tuhle jsem u nás na křižovatce viděla billboard s reklamou na tu knížku a sloganem "Žádná ezoterika, ale silný životní příběh" :D - ten mě upřímně rozesmál, nevím, jestli štítivost vůči čakrabábám je dobrý marketingový tah.
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: Knizni klub ty brozurky take dela. Tady na fotce je videt velikost brozurky oproti iPhonu. Je to tahle kniha:
    http://www.kosmas.cz/knihy/213657/bez-sance/

    Jiny priklad - odebirame National Geographic. S poslední cislem, ktere prislo do schranky vcera, dorazila brozurka na titul http://www.kosmas.cz/knihy/210677/santaram/

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    New Photos of Extremely Unusual Mushrooms and Other Fungi by Steve Axford | Colossal
    http://www.thisiscolossal.com/2016/07/steve-axford-macro-mushrooms/
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOREENA: dobře, ale vždyť to bylo prakticky dopsané už před měsícem... teď se čeká na co, až listy té knížky zežloutnou a opadají? :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    vím... všichni se na ně naštvou, knihu si buď demonstrativně nepřečtou nebo ji rituálně spálí nebo pomluví v tisku... a autora uškrtí v temném lese a zakopou, což už je ve srovnání s výše jmenovaným vlastně drobnost. :( Ale srpen je za týden.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    XCHAOS: A pozor, to ještě Bramboreena nespecifikovala, jestli myslí Vánoce letošní nebo příští :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam