• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak tohle si přeje moje dcera. A to si jako myslí, že když je to s houbičkama, tak mě obměkčí nebo co. :D https://www.amazon.com/dp/B014W9Y2S0/ref=olp_product_details?_encoding=UTF8&me
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Kolegyně mi teď přeposlala mail z tiskového servisu, v předmětu bylo Fwd: PETICE

    Jsem na to tak jen letmo mrkla a říkám si: Cože, ona čte Mycelium? Tak od ní bych to teda fakt nečekala...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ELHO_CID: Já budu mít modrou. Ale jenom paruku :D Tak to budeme krásně nabourávat stereotypy.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BRAMBOREENA: Růžovou jsem neplánoval, ale mám teď červenou a do té doby třeba vybledne.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Brno jsem přehlídla.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: "v katakombách zima" - to je nejlepší možné doporučení, ne? Každý fantazák miluje katakomby!
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Brno je v zásadě zatáčka před Vídní, pravá Morava je Kroměříž, Olomouc, Šumperk ;-)
    GENTIANA: Nestačil by ten Bílcon? Prý je to tam super, akorát v katakombách zima a ubytování horší než na Bruntálsku.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: Už vidím, jak jsou ubozí betačtenáři přepadáváni v temných uličkách a nuceni vydat soubor s houbou :D - ti to ve svých verzích ještě mají. :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (jestli se tam dohrabu hned v deset ráno, to nemůžu zaručit - v takovou nelidskou hodinu - ale určitě bych tam chtěla zůstat naopak večer na vyhlášení CKČ, protože jsem letos dělala porotce a psala doslov do antologie Mlok, čili jsem zvědavá, kdo to nakonec vyhraje; a pak určitě chci vidět Prach a broky.)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: podívám se jestli mezi mými kamarády není nějaký IT security ... (Promiň :) )
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě na doplnění - program toho Coniáše/Parconu: https://www.mlp.cz/cz/projekty/akce/conias/1444-conias-parcon-2016/?knihovna=
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: Taková nebezpečná přirovnání jako "brouka do hlavy" bych na tvém místě raději nepoužívala :D Co když má KAVEN pravdu s tou kumulací potíží?
    Možná bys měl tu obálku radši malovat s alobalem na hlavě, to prý podle ezoteriků pomáhá... :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Brno je v zásadě Morava, ne? Na Fénixconu budu celé tři dny...
    SHEALA: Scéna s houbou je TAJNÁ VELETAJNÁ! :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: já chci takt scénu s houbou. Když tak i tě uplatím :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Morava nic?
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    CORNHOLIO: Já myslím že za to může ten Akkütlix na obálce. Vždycky když o kousek povyleze, tak se něco nového pokazí. Jelikož leze ven postupně, je jasné, že problémy přibývají taky postupně.
    BRAMBOREENA: Objeví se pak ta vyškrtnutá scéna někde? Pro nás co zrovna nebydlíme v Praze a nemůžem si to jít poslechnout.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BRAMBOREENA: no, teď jsi mi nasadila brouka do hlavy... já jsem vloni měnil disk, letos mi počítač odcházel postupně, měl jsem ho v servisu, nechal jsem ho i vysát a vyčistit... ale houby, ty zatracené houby v něm nikdo nehledal!
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: No, ještě že předčitač nebude tu scénu s houbou demonstrovat, jaksi, naostro…
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak a teď rubrika "Aktuální aktivity, angažmá, agendy a awesome akce":

    1) Příští středu budu v Praze na Vinohradech (konkrétně v Riegrových sadech) mluvit o Snovačce a přemyslovi. Stane se to součástí dokumentárního filmu Táni Markové o současných podobách kněžny Libuše. Už jsem podnikla přípravy - upekla jsem si z fima slovanskou lunici v novodobé verzi (takovou nosila Teth). Teď přijde ta horší část - udržet se a NEKRITIZOVAT konkurenční Pole a palisádu :D

    2) Příští sobotu (24. 9.) se coná Coniáš/Parcon v Praze v Městské knihovně. Mám tam mít cosi jako besedu (ale má to být pojato neformálně - autor sedí u stolku a kdo s ním chce besedovat, může přijít a přisednout si). Tak někdo přijďte, jinak tam budu sama besedovat s flaškou a smutně se opiju :D Con začíná někdy ráno (v deset?), můj vstup či výstup ve čtyři odpoledne. Budou tam podobně u stolku posedávat i jiní, vím konkrétně o Františce Vrbenské.

    3) 1. 10 se taktéž v Praze koná Eroticon. Když se mezi betačtenáři rozneslo, že TA SCÉNA S HOUBOU bude z pátého dílu vyškrtnuta, vznikl jistý zájem tuto perlu ducha nenechat zapadnout, takže v plné verzi vyjde v conové brožurce a přímo na místě bude slavnostně přečtena. Já u toho budu taky a budu se tvářit eroticky a zavile, ale číst to prý nesmím, organizátoři se shodli, že TO CHCE CHLAPA. Tak se toho nejspíš ujme statečný Elho_Cid (který z betačtení ví, do čeho jde). Předpokládám, že si k tomu nabarví vlasy na růžovo.

    4) 4. listopadu budu v Pardubicích na knihovním conu. Povídání o Myceliu... překvapivě. Ale v Pardubicích to ještě neslyšeli! :)

    5) 2. - 3. 12. budu na Fénixconu v Brně. Zatím nevím, jestli tam budu nějaké číslo předvádět, ale předběžně se domlouváme s Johnakem (Janem Kotoučem), že bychom udělali společnou besedu "srovnání hub a sektoru Hirano" - v čem se jeho a moje sága (a jeho a můj přístup ku psaní) od sebe liší a v čem shoduje. Bylo by to součástí "workshopové" linie Jiřiny Vorlové, jestli se tam tedy vmáčknem. Ale Jiřina zatím organizuje ten Parcon, čili nám řekla, ať s organizování počkáme, až doorganizuje.

    Tolik Pětice posvátých akcí!

    6) pak je tu ještě podzimní con Bílcon v Bílovci poblíž Ostravy, kam možná vyrazím, ale ještě to nevím jistě.

    7) No a někdy by měl být křest pátého dílu - v Praze - ale zatím se ještě bojuje o to, aby se to opravdu stihlo (Cornholio ví svoje: vždycky, když má dělat obálku na Mycelium, chcípne mu počítač. Náhoda? Nemyslím si!)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Dopravní podnik n-n-Yorku se s neplatičema holt nemaže :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam