• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Přeletělo mi přes FB - zvědové jsou všude :D)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jak to vypada s audio verzi treti knihy?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BALAENA: Tož když došlo ke zničení Össe a tak, přestaly mít ty krvavé rituály jakýkoli přímý účel a staly se echt náboženstvím. Nekrvácíš, nedosáhneš spásy a věčného odpočinku v Akkütlixově stínu a podobně. Össeané taky ztratili monopol na myceliální technologie, nicméně furt mají náskok, takže vyrábějí transgenní lysohlávky pro feťáky všech planet, Bruntálce používají jako živnou půdu a pokusné osoby... a tak.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    GENTIANA: to máš jedno, Krchov nebo Bruntál, tak jako tak tam donesli aspoň nějakou civilizaci
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: To abych dopsala tu povídku dřív, než to vlastně bude reportáž. Akorát já je nechala zkolonizovat Bruntál.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: Slušný! :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Krnov je zjevně město, kde už výsadek Osseanů už probíhá.

    Borovička tam našel nový druh lysohlávky.

    A co tam má Pavel Charousek na baráku?



    VANEK
    VANEK --- ---
    YENNEFER: Adresa je samozřejmě fiktivní, ba zcela neexistující, asi jako telefonní čísla v amerických filmech ;-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: mě utkvěla adresa a reklama na fimo .-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    KAVEN: No, pořad zjevně fakt jen potřebuje plnit metráž dětinskostma a k dělání reklamy lidem jsou jiné formáty jako "3 minuty na YouTube", ale nezmínit místo Verna Tonke Dragtovou (nebo aspoň Neználka ;-) byla fakt promarněná šance (he said with hindsight).
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: No na tenhle pořad zrovna ne. Kdyby ses třeba dostala doprostřed WINX clubu, tak by si tě naše holky určitě všimly, to sledují pravidelně :-)

    Můj dojem - maska knížky prakticky zakryla, jméno tam nezaznělo, a pokud mi z reportáže nějaká kniha utkvěla v hlavě, tak to byla Vesmírná odysea. Nevím jestli by televiznímu štábu upadly ruce, kdyby aspoň trochu udělal člověku reklamu ...
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: FB odkaz zkrátí k nepoužitelnosti, musíš zkopírovat pravým tlačítkem:
    Teleskop (Déčko): Život ve vesmíru — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10989196038-teleskop/215543112030007/#t=17m39s
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tady snad nikdo nekouká na Déčko! :D
    Ale na FB mi to napráskali, že jsem tam dneska dělala ostudu i s houbama a össenskou hlavou, a ID VANEK mi to obětavě vygůglil a napsal mi: " http://www.ceskatelevize.cz/.../10989.../215543112030007/... (při hledání na homepagi pořadu jsem málem prokousl polštářek trapnosti; ještě že tam mají ty titulky!) Tj. od 17:39; nastavení v URL mi moc nefunguje." Na rozdíl od Honzy Vaňka jr. polštářek trapnosti nevlastním, takže nemám odvahu to dále zkoumat; ale je to dětský pořad, čili dá se to testovat na dětech a zvířatech.
    Natáčelo se to někdy na jaře, mezitím už jsem milosrdně zapomněla, že něco takového vůbec bylo - a tím spíš jsem vytěsnila veškeré podrobnosti :D.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak přespříští sobotu v Mostě! :)

    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    GENTIANA: Na sobě jsem to netestovala. Vzpomněla jsem si, jak o tom mluvila známá, která měla ale ve své době i závislost na projímadlech, brr :). A při čtení scény s houbou jsem se té myšlenky nemohla zbavit.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    JANADVORACKOVA: No, nevím, jestli to není léčba horší nemoci.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    Houby už ovládly OC Šestka:


    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: Jsem si celou dobu říkala, že když na problémy se zácpou běžně stačí zasunout "do otvoru" kousek mýdla, při takovéto brutální očistě by se musel Lucas minimálně vy... z podoby. Tak ještě štěstí, že to bylo tak, jak to bylo :).
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Hmm, tak místo hradeb máme vrstvu :-) no, mohlo být hůř.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam