• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    KAVEN: Ech chápu, já pro to taky extra jela. A pak jsem se vracela domů vlakem abych mohla číst, neb v autobuse číst nemůžu, protože bych blinkala.... pak jsem večer smažila palačinky s knížkou v ruce...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Beseda v Pardubicích (a pak ještě večer v Hradci; před chvílí jsem přijela a kombinace zeleného čaje a kafe, kterou jsem do sebe nalila, abych na dálnici neusnula, mě teď nutí civět na sítě a sdílet fotky :D) Lidí se sešlo docela dost (tedy na měřítka knižních besed) a stihnul se i rozhovor do rádia. Komínek knih vpravo není můj, ten patří k Tomáši Bandžuchovi, který tam byl po mně.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    LASHANA:
    BRAMBOREENA: Ech, k nám na sever do divočiny se knížka dostane bůhví kdy, tak nemachrujte s tím jak to všichni už máte doma. Mně tady nezbývá než tiše sedět a trpět.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Beseda v Pardubicích (a pak ještě večer v Hradci; před chvílí jsem přijela a kombinace zeleného čaje a kafe, kterou jsem do sebe nalila, abych na dálnici neusnula, mě teď nutí civět na sítě a sdílet fotky :D) Lidí se sešlo docela dost (tedy na měřítka knižních besed) a stihnul se i rozhovor do rádia. Komínek knih vpravo není můj, ten patří k Tomáši Bandžuchovi, který tam byl po mně.



    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    LASHANA: No to byl fofr... člověk se s tím rok píše, a oni to pak přečtou za večer :) Rozhodně jsi první!
    Ad mrtvoly: ono je to všechno vymláceno už z minulých dílů, není tam moc koho zabíjet, pracně jsem hledala, koho by ještě šlo zavraždit :)

    Já už mám pátý díl taky doma, byla jsem si v Argu. Hmyzák se vyvalil, sotva otevřeli dveře - mají to tam naskládané v balících na schodech hned za vchodem, takže člověk nic netuše vstoupí a k smrti se lekne obřího pavouka.
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    tak včera zhruba ve ve 3 odpoledne jsem ho koupila v Luxoru na Dejvické v metru.... teď jsem to dočetla, nedalo se přestat... první pocity.... co já teď budu dělat než vyjde zbytek - jako vždy to končí v půlce věty.... druhé pocity, ty mrtvolky se nějak vrší, kupodivu žádná zásadní... jen u Julie jsem tedy předpokládala jiný osud :-)
    a jsem ráda že "ona" scéna byla vystřižena, neseděla by tam.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: a může za to EU a norské fondy. Bez nich by rodné město nenakoupilo nové šaliny, byly by tu furt ty staré, kde umím schůdky na autopilota a tudíž vystupovat tak jaksi bez přemýšlení. Ten novej model je má jinačí, takže jsem šlápla na schod, který tam nebyl, přeletěla jsem ostrůvek a rozplácla se na silnici. Naštěstí nic nejelo, jinak bych sem diktovala skrze spolek spiritistů.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    XCHAOS: no jasně... veverkova... hned jsem tam běžela :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    YENNEFER: jako kde - v kosmasu na Letné? nebo kde si dám offline víkend? :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    XCHAOS: kde?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Ulovena paperbacková verze, na Letné. Ani není znát, že jí sbírali rozsypanou někde v pangejtu. Tak si dám offline víkend...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ja se dycky bala tahat ctecku na vandry, ale uspora mista (14 dnu s batohem na zadech, spani ve stanu, to se cloveku nechce tahat 7cm knih o vaze dve kila) mne presvedcila. Vsak vetsinou ji clovek rozkrapne, jak dorazi domu:-)))))
    Predchozi ctyri dily byly bezpecny, tak snad HLasy a hvezdy neobsahuji nejaky tajemny osseansky viry, uz ji mam v ctecce, tak az ji vecer otevru, tak snad se nacte:-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Ajaj... no naše expertka zas v létě vzala čtečku na tábor; byla to blbost, uznávám, ale když dyslektik najednou projeví touhu číst, uděláme VŠECHNO A COKOLIV, abychom tu jiskřičku nezadusili a naopak rozfoukali... no a taky chcípla (tedy čtečka a jiskřička, ne Uršula). A to měli stan s podlážkou, takže do něj pršelo jen trochu... :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Jo, plísně. TO jsem tak vypadla z šaliny ústy přímo na hubu a odnesla to i kabela a v ní umístěná čtečka, která prostě zatuhla a umřela. Zatímco papírové knihy...
    VANEK
    VANEK --- ---
    Friendslocked známý na FB, do nějž bych to neřekl:
    "Konečně. Hlas a hvězdy, včetně epub."
    PECA
    PECA --- ---
    XCHAOS: Já to taky nebudu číst na displeji, fuj. Mám čtečku. A když už mám veškeré předchozí díly digitálně, tak nebudu předcházet na papír. "Šetřím lesy" (ironie).
    A alespoň prozatím mi to snad nemůže sežrat nějaká houba či plíseň :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    XCHAOS: Mrtvé stromy! A budeš to mít prorostlé kdovíjakými houbami!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Můj plán, když to zítra večer seženu, tak zašít se na celý večer na chatu ke krbu a celý to tam shltnout (a být celý víkend offline)

    Jako sorry, ale k přečtení na displeji mám upirátěných 10000+ e-booků klasické sci-fi a fantasy (bohužel už teď vím, že v té sbírce nejsou konkrétní zajímavé kousky od konkrétních autorů, které sháním), které je čistě fyzikálně vzato nemožné všechny do konce života přečíst. Když už za něco dám peníze, tak si aspoň chci ušetřit oči a nervy a přečíst si to vytištěné (minimálně mají snad knihy neutrální uhlíkovou stopu, ne? dokud je nějaký Koniáš nespálí...)
    PECA
    PECA --- ---
    No, jestli se pochlapím a podaří se mi knihy roztřídit na NAS, tak mi pak bude jedno kde je koupím. Stejně je ta knihovnička na PK dost nepoužitelná...
    Každopádně na další díl podhoubí se těším jak "malý Jarda".
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Tobě něco říct... :-)
    Kosmas s Albáčem budou vyměňovat rukojmí. Prej. Takže teď jde o to, zda bude infantka Kadlečků dost hodnotný kus pro vyjednávání říší.:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam