• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Dejte Bramboreeně čas, teď se musí péct cukroví a chystat vánoce, to má přednost před všemi össeany. Já myslím, že bude úplně stačit, když se do šestky pustí až v předjaří (= v lednu ;-) )
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Stále častěji kladené otázky:
    Kdy už sakra konečně bude šestka?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: "Předjaří" je pro nás optimisty leden (měsíc, kdy už si dokážu nějak vsugerovat, že ta hnusná zima za chvilku skončí).
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Safra, doufám, že byl manžel na nákupu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    RICARDERON: třeba šeptanda o TÉ scéně namotivovala čtenářky 50. odstínů, podobně jako u Kvítku ;-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: jaký předjaří zase... Říkal jsem ti přece, že se na žádný předjaří čekat nebude... Kniha je u knihkupců, my nemáme na skladě nic. Zafunghovaly funghi a Vánoce.
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    Trocha kreseb hub, ale spíš plodnic...
    The Lost Mushroom Masterpiece Unearthed in a Dusty Drawer | Atlas Obscura
    http://www.atlasobscura.com/articles/the-lost-mushroom-masterpiece-unearthed-in-a-dusty-drawer
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JANADVORACKOVA: Ricarderon mi říkal, že to dotisknou - ale určitě ne do Vánoc, spíš někdy v předjaří, až se všichni vzpamatují z prosincového běsnění.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: Až tak? Já myslela, že knih bude, jako hub po dešti :). Ale pětku už mám, tak si nezoufám :).
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BRAMBOREENA: výborný, před třemi týdny jsem jim psal, jestli na mě nezapomněli s autoráky, pak jsem to ještě jednou urgoval, a nic:/
    Máte s Argem tuhle zkušenost taky, nebo jenom já:? Myslím tím, že jsem snad nikdy od Arga nedostal honorář, natožpak autorský výtisk, aniž bych o něj nemusel několikrát s prosíkem psát... Ale beru to jako kompenzaci mých opožděných termínů, takže asi cajk...:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak jsem se teď zastavila v Argu, že doplním zásoby pátého Mycelia jakože na Vánoce (protože co jsem měla na křest a na Fénixcon je pryč), a vyšťárali z hloubi skladu posledních pět kusů; konec, šlus. Něco bude ještě u knihkupců, ale kdo to chce ještě pořídit pod stromeček a váhá, lépe neotálet, nové do Vánoc nebudou.
    (Pak snad časem dotisk.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOREENA: tak myslím, že nějaký ten live-act na nějaké psytrancové akci by si tenhle autor určitě zasloužil :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: Děkuju :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: To ne, to hrdinům nedělám!!! Občas je svlíknu nebo mučím, to jo, ale dekonstrukci... dekonstrukci nikdy!!! :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ARGANNAH: ja te sice chapu, ale pro me zacina byt prijatelny, cim vic se odkopava, ze je vlastne furt jen clovek, a ne vsemocny jungiansky archetyp.

    Jenom doufam ze se to v 6 nezvrhne do nejaky postmoderni dekonstrukce.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Někdo někoho nakonec sežere, to je jisté :D
    KAVEN: Díky díky díky za tyhle záblesky porozumění... není všechno marno, má to smysl...
    SARGO
    SARGO --- ---
    ARGANNAH: Tebe ať sežere! Dva sgenové! :-P
    :-D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Už se to rozjíždí ...

    ARGANNAH:
    SHEALA: Tak mně naopak Aš~šád "zesympatičněl" . Velmi se mi na pětce líbilo že on i Lucas si postupně uvědomili, že ten druhý má tak trochu pravdu. Že si to uvědomí Lucas, to se tak nějak očekávalo, ale super je, že to fungovalo i naopak. Na konci oba dva dokázali překročit svůj vlastní stín - Lucas celkem přijal Aš~šádovu autoritu v oblasti psychotroniky, a Aš~šád si zase musel přiznat že to, co na Lucasovi tak nenávidí, vlastně sám dělá taky.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ARGANNAH: ... a to jsem si říkala, jak se ti dva nakonec krásně idylicky shodli... :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Pražský křest antologie Žena se lvem bude v Elysiu v pátek od sedmi: https://www.facebook.com/events/738228066333125/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam