• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tajný posmrtný život Té Vyškrtnuté Scény S Houbou pokračuje.
    Vyjde v Reflexu.
    Bude tam totiž článek o nejblbějších erotických scénách v českých knihách.
    :D :D :D

    (Ale já jsem pro každou srandu, negativní reklama taky reklama, třeba si pak kvůli tomu to Mycelium koupí nějaký opravdický sexuální deviant; a to se teda podiví :D)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    MEANKITTY11: No a není to tak lepší? ;)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    O auditko vedle se hnidopiší ohledně pomlček a tady na tu tildu prdí i šéfová :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Ještě by mohl Lucas zbičovat Aš-šáda.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: Hmm, mohl by ho zbičovat opatrně :), když jsou ty svátky :).

    Zrovna jsem honila vánoční dárky. Vyřešila jsem to během dne - celá rodina dostane puzzle - různá, podle věku a pohlaví a zálib a tak. Koupila jsem si taky.
    Nebude také třeba nějaké, někdy? S tím prima obálkovým motivem? Protože to by se skládalo přímo "úžasně :)."
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Na zrušení Vánoc jsem začala pracovat před dvaceti lety (následkem čehož teď o víkendu devatenáctiletá, sedmnáctiletá a třináctiletá dcera něco kutily v kuchyni a vposledku se na verandě samy od sebe vylíhly tři krabice čehosi vonícího a pravděpodobně poživatelného, aniž bych musela omočit v mouce byť jen malíček). Vzorně sedím a píšu. Momentálně morduju první kapitolu. To dělám už dlouho. Celý podzim. Napsat první kapitolu vždycky trvá nejdýl. Clustery souvislého textu v nedohledu. Byly tu nějaké požadavky na to, aby Aš-šád Lucase zbičoval, ale před Vánoci mám takovou smířlivou náladu, takže ho jenom (ale ne, nebudu spoilovat). :D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    RICARDERON: Já vím, to bylo zcela bez vztahu k tobě. Chtěl jsem původně napsat "až po vánocích", ale když už jste tady to předjaří tak pěkně definovali, tak jsem nemohl odolat.
    VICKE
    VICKE --- ---
    RICARDERON: ...kterého roku?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    KAVEN: Ne, to nám ji má odevzdat. V předjaří...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Dejte Bramboreeně čas, teď se musí péct cukroví a chystat vánoce, to má přednost před všemi össeany. Já myslím, že bude úplně stačit, když se do šestky pustí až v předjaří (= v lednu ;-) )
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Stále častěji kladené otázky:
    Kdy už sakra konečně bude šestka?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: "Předjaří" je pro nás optimisty leden (měsíc, kdy už si dokážu nějak vsugerovat, že ta hnusná zima za chvilku skončí).
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Safra, doufám, že byl manžel na nákupu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    RICARDERON: třeba šeptanda o TÉ scéně namotivovala čtenářky 50. odstínů, podobně jako u Kvítku ;-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: jaký předjaří zase... Říkal jsem ti přece, že se na žádný předjaří čekat nebude... Kniha je u knihkupců, my nemáme na skladě nic. Zafunghovaly funghi a Vánoce.
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    Trocha kreseb hub, ale spíš plodnic...
    The Lost Mushroom Masterpiece Unearthed in a Dusty Drawer | Atlas Obscura
    http://www.atlasobscura.com/articles/the-lost-mushroom-masterpiece-unearthed-in-a-dusty-drawer
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JANADVORACKOVA: Ricarderon mi říkal, že to dotisknou - ale určitě ne do Vánoc, spíš někdy v předjaří, až se všichni vzpamatují z prosincového běsnění.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: Až tak? Já myslela, že knih bude, jako hub po dešti :). Ale pětku už mám, tak si nezoufám :).
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BRAMBOREENA: výborný, před třemi týdny jsem jim psal, jestli na mě nezapomněli s autoráky, pak jsem to ještě jednou urgoval, a nic:/
    Máte s Argem tuhle zkušenost taky, nebo jenom já:? Myslím tím, že jsem snad nikdy od Arga nedostal honorář, natožpak autorský výtisk, aniž bych o něj nemusel několikrát s prosíkem psát... Ale beru to jako kompenzaci mých opožděných termínů, takže asi cajk...:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak jsem se teď zastavila v Argu, že doplním zásoby pátého Mycelia jakože na Vánoce (protože co jsem měla na křest a na Fénixcon je pryč), a vyšťárali z hloubi skladu posledních pět kusů; konec, šlus. Něco bude ještě u knihkupců, ale kdo to chce ještě pořídit pod stromeček a váhá, lépe neotálet, nové do Vánoc nebudou.
    (Pak snad časem dotisk.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam