• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    TTYGR
    TTYGR --- ---
    UNREALONE:
    STARE_CASY:
    A všichni by byli spokojeni...
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    UNREALONE: spíš Mycelium 365 ;)
    Vilma by měla trvalý příjem z předplatného a nemusela by nijak spěchat s vylepšením. ;)
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    STARE_CASY: Mycelium DLC? :-)
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Prosím, nešlo by to vydat v kroužkovém bloku a pak případně na webu zveřejňovat aktuální pořadí a za pravidelné předplatné posílat nové stránky, kterými si čtenáři spojí a doplní příběh?
    EULE
    EULE --- ---
    MOUNTBATTEN: No to snad ne, tak pozde! Jdes na to smlouvani ze spatne strany :).
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BRAMBOREENA: aspoň březen 2019? Nebo dřív?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HARALD: Díky, jo! Ale až v další vlně - já to teď zas celé přeházím a napojím tam jiné scény a tak, načež chuděrky betačtenářky nebudou vědět, jestli ten který kousek nacházejí na jiném místě, protože je v rukopisu omylem dvakrát, nebo protože jsem ho jenom přestěhovala; a v tu chvíli s tím budu muset otravovat další nebohé oběti, které zatím nakažené nebyly a neznají předchozí verze :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    BRAMBOREENA: Nepotřebuješ ještě jednoho beta čtenáře? Rád pomohu. 3:-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: No vida! Děkujem za update.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BOB_GALLOWS: Máte teda zajímavej sklep! :D

    Náhodou, betačtenářky mi teď přečetly a schválily prvních dvanáct kapitol, ať už to probůh NEMAŽU a NEPŘEPISUJU, tak teď rychle propojuju oslími můstky další kus, ať jim ho můžu poslat... čili odevzdané to sice není (a v březnu to fakt nevyjde), ale aspoň to k něčemu spěje.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Asi uz mi z toho cekani hrabe. Slychavam stareho pana. "Co to je za klikyháky ty spratku, tomuhle říkáš Lodní Össein, a to máš před sebou předlohu? Postav na další gömeršaül, 5x smazat a překreslit a pak hybaj na týden do skříně!"

    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    LADY_MYSKA: Já se zbytečně předem netěším, nejsem pak zklamaná a tolik nedočkavá. Ale já jsem vytrénovaná Martinem :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    NEVADA_: No a, ja se tesim, ze se muzu tesit
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    LADY_MYSKA: Takových termínů jsem už u prodejců viděla...
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    MOUNTBATTEN: chvilku
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LADY_MYSKA: a tenhle termín tam visí kolik let? :))))
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KAVEN: doctej casu, vse bude i bez obeti
    Mycelium VI: Vrstva ticha - Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/226662/mycelium-vi-vrstva-ticha/
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    KAVEN: Víš, já mám pocit, že si stejně počkáme tak nějak 10 let no a do té doby už zapomeneme, že nějaké mycelium vůbec bylo a bude to zastaralé a nebude potřeba to číst.... Tak nač nějaké zvířecí obětiny....
    ... dnes jsem vyčistila klec našeho křečka, nasypala jsem mu 3 mističky nejrůznějšího žrádla, to si pečlivě nanosil do záchodku, protože do domečku nemohl, kvůli narvaným kapsám neprošel dveřma...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BALAENA: Nebo Kamëlë - břidlicová kachna . Není to tak úplně ono, uznávám
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KAVEN: no to nevím. už když se zamyslíš nad archetypy... dovedeš si představit čarodějnici s černou kachnou na rameni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam