• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Nemám čas vymýšlet něco novýho, tak budu povídat, co povídám vždycky, ale v Dark Velvetu to ještě neslyšeli :D)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    743. Pořád škrtám a pořád to přibejvá.
    EULE
    EULE --- ---
    Ze ja vul to nevydrzela a ten paty zacala cist ... pres prsty bych si dala. A to jsem byla rok cista ....
    VANEK
    VANEK --- ---
    Že já vůl neofotil z Mistrynina monitoru sneak peek...
    HARALD
    HARALD --- ---
    RICARDERON: Takže kdy? :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Tak bylo to v pořádku, dokud se po šestém dílu nezačal včera u Vilmy na zahradě poptávat Peter S. Beagle...
    IDLE
    IDLE --- ---
    OMNISLASH: Pokud se nic nezměnilo, tak je to stále za mrtvé koťátko.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    je jeste ok ptat se, jak to vypada s dalsim dilem, nebo uz se tu za to rozdavaji bany? :)
    RIP
    RIP --- ---
    BALAENA: (Já zas myslel, že myslel PROSIT, ale šlápl si na jazyk...)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    VANEK: jsem nejdřív četla Vylákat - zazdít...
    a ono to taky dávalo smysl ;)
    VANEK
    VANEK --- ---
    RICARDERON: I ve sklepě? (Vylákat - zavřít - PROFIT!)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Tak už tu máme červenec a v lese prej plno hub! V Argu asi málo vlhko, nebo co...
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    KAVEN: ...ale zas máte kozí jitrnice. Jedna nula pro zapadlé kraje.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BOB_GALLOWS: Teda nevím kde bydlíš, ale v našem zapadlém kraji jsou knihkupectví ráda když mají dvě prodavačky. Pokud někde mají PR týmy, tak je ukrývají opravdu kvalitně.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Mně už lokální knihkupectví tykaj; jejich PR teamy mi už z dálky chystají modlitební kobereček s Akkütlixovým motivem, staví na šálek gommeršaülu a věší smuteční transparenty "ještě to nevyšlo". '_'
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    KAVEN: více užších knih nezní špatně, ale představa rozepsaných knih narvaných do mrazáku mne moc nenadchla .-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: DALŠÍ dodatek? Máš málo zaplněných stran? :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Nojo, já jsem kdysi před lety dělal první pokusné kozí jitrnice. Napěchoval jsem je tolik, že potom při zaváření mi skoro všechny popraskaly. Ale získal jsem z toho životní moudrost.
    Je lepší jitrnice naplnit jen přiměřeně a udělat jich víc; i když to znamená víc nepříjemného a nezáživného špejlování.
    ...
    ...
    (Ehm, a teda taky od té doby už kozí jitrnice nezávářím, protože to stejně nefunguje, ale mrazím. Jenže tato zkušenost nevhodně ředí ponaučení plynoucí z mého příběhu. )
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    VANEK: Děkuju, ale jak sis jistě všiml, zmůžu se jen na občasné výkřiky do tmy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam