• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    ALRIKA
    ALRIKA --- ---
    Takže tenhle díl jako jediný nebude mít žádnou postavu uprostřed? Jako že když šestka nabořila jednotu posvátné pětice, obálka může být rebel taky? :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    zjevně jen náčrtek působí opojnou silou hub:-)
    RIP
    RIP --- ---
    VANEK: Cože? Té vlevo neleze po hlavě žlutý slimák?!!!

    (Šmarjá, už toho nechme; je to pěkný návrh, CORNHOLIO, a my ti věříme, že ho vypipláš k obvyklé kráse.)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Já tady jasně vidím nějakého vodního ptáka na jedné noze. Možná plameňáka. Nyní je jasné, že vrcholná scéna posledního dílu se bude odehrávat mezi Mikešem a Nácíčkem v zoo.

    KAVEN
    KAVEN --- ---
    VANEK: To je Nácíček, přeci ...
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Ta technika by mě ovšem zajímala, tohle je mnohem víc čárek, resp. štětcotahů.

    RIP: Potkal snad Mikeš někdy princeznu Zlatovlásku?
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Chápu. Takže... to není Mikeš?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: Náčrtek. NÁČRTEK! To se jenom vezme stylus a na místě, kde časem bude postava, se nahrubo udělají tři čárky. Jen taková značka. Jako. Aby bylo vidět, kde kdo stojí a kde co lítá a jakou to přibližně bude mít barvu. Nic víc! Chápeš? :D :D :D
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    RIP: Leda že by tam Vilma skutečně jako novou postavu měla mluvícího černýho kocoura ve vysokých botách
    RIP
    RIP --- ---
    CORNHOLIO: Hlavně aby změn doznaly i ty figurky dole, ta vpravo mi tak obsedantně připomíná kocoura Mikeše, že kdyby tak zůstala, u mě by tím utrpěla vážnost díla :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    CORNHOLIO: Měls tam dát Mytická šestka.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    CORNHOLIO: Wow, to vypadá jako když se události konečně hýbou!
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Tak jen pro oživení, ať trochu narušíme tu záplavu komentářů o tom, jak se všichni na poslední díl těší a kdy že už bude - skica k obálce. Je to fakt jen skica, abych si ujasnil kompozici, barevnost a tak, nápisu Jantarové oči si nevšímejte, je tam hozený jen pracovně, abych si vyzkoušel, jak bude vypadat to inverzní písmo. Bramboreena approved:)

    GAARQ
    GAARQ --- ---
    ELHO_CID: tom případě je talpress druhé a laser třetí nejlepší nakladatelství :-)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    FIFI: Třeba lidi, co od nich začali číst nějakej cyklus a oni od něj nevydali všechny díly. Fakt už si od nich nekoupím nic na čem bude nápis první díl, aniž by vedle v polici byl i díl závěrečný.
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    KAVEN: Přesně, mně se ten trailer taky líbí, i hudba je super!
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: on někdo pochybuje o tom, že ARGO je nej nakladatelství na světě? :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: hihihi, ano, přesně můj dojem ("kterápak mluvící hlava jim asi zrovna chcípla?"), a to jsem tam ještě ani nebyla. Ale co, každá zmínka dobrá, podhoubí musí růst.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    VANEK: Aha, tak to jsem si oddychnul, a kozy jistě taky.
    VANEK
    VANEK --- ---
    KAVEN: Vždy na ČT2, ale klid, bude záznam:
    Dobré ráno — Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/porady/10435049455-dobre-rano/
    A pár dní předem i možná s anotací na úrovni "V pondělním Dobrém ránu přivítáme herce Viktora Zavadila, kterého právě teď můžete v kinech vidět v titulní roli stejnojmenného filmu Jan Palach."

    Vilma už nyní může trénovat četbou (na autorovy poměry relativně čitelného bez následků) https://www.lidovky.cz/...ovnatelnym-s-pozitim-halucinogenu-gv7-/lide.aspx?c=A180531_134213_lide_ele
    který kvůli tomu musel až do Ostravy (a byl taky v Dobrém ránu, ne čistě zpravodajském Studiu 6 na ČT24, holt se mu to chudáčkovi plete).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam