• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    To se jen snaží z usedlin a logru vyčíst jak to bude dál :)))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Ten se jenom nevešel do záběru... hrnečků je tu momentálně šest.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Vidím tam hrníčky s nahnědlými zbytky vazké usazeniny, ale jsou jen tři. Znamená to že na yantrün jsi ještě nepřešla?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Nejsou houby, ze zoufalství se fetujou kokina.
    A já bojuju s houbovejma zombiema... jediná akční scéna v celé knize, a mě to tak krutě nebaví, že ji snad outsourcuju a najdu si na to nějakého autora české akční drsné školy, ten si ji třeba napíše s chutí... ;) Jdu si taky pro čokoládu... mám houbovou, už rok si ji šetřím pro chvíle nejvyšší nouze...

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    copak se to tu řeší? myceliální makronky? :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    SHADOWALKER: Klidně převezmu. A navíc by to byla záminka se s Tebou vidět.:-)
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    GENTIANA, EDERA: Kdybych se tedy mohla přidat s dvěma? Furt to tu někdo vynáší do nebes... A pokud by Edera byla ochotna mi je převzít, nevím, jak budu v neděli stíhat.
    EDERA
    EDERA --- ---
    GENTIANA: Čokodortíčky s mořskou solí, tři a půjdu pro ně lán světa. Strašnice jsou to nejmenší.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    EDERA: fajn, kolik, čeho, kde to seženu a přijedeš si pro to v neděli večer někam ku Strašnicím?
    EDERA
    EDERA --- ---
    GENTIANA: Aspoň jeden!
    Onehdá jsem byla v Brně, nějaké jsme sehnali, ale nebylo jich dost.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    V neděli pojedu z Brna do Prahe, kdože chtěl nějaké ty dortíčky?
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    FIFI: Ahoj Milado,
    v tiskárně asi potřebují plánovat a já jim řekl, aby mi to vytiskli, dokud ještě berete před Vánoci knihy do prodeje.
    Do kdy to asi bude?
    Zdeněk
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DRAGON: hmm, ale v případě ebooku to moc nepřipadá v úvahu :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Je to jasný, odtud vzejde ta část civilizace, která přečká do 26. století.

    No a my bychom měli tuto ulici pečlivě sledovat. Až bude přejmována na "Össenská - lodní", bude to znamení že ONI začínají mít navrch.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak prý bitva u Terronu. Přesně před sto lety. A já pořád proč se v Myceliu mluví terronsky...

    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: uz dohanis Martina skoro :) si pamatuju, ze kdyz jsem zacal kupovat mycelium, tak uz byla pentalogie dokoncena :) se aspon hlasilo vsude :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NEVADA_: Houba se jeví dosti odolně :D
    ARGANNAH: a čím víc o tom přemýšlím, tím je to lepší nápad. Někde mám rozepsanou postapokalyptickou povídku o Össeanech kolonizujících Bruntálsko, asi se k ní vrátím.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    Všechny na Mars!
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Chudák houba.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BALAENA: No, sežrala by ji, co má bejt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam