• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Snad kotatko neumre - co pata kniha jako audiokniha? Vime neco? Ď
    E2E4
    E2E4 --- ---
    tohle na mě teď vyskočilo na Facebooku

    Jak houby stvořily náš svět.mkv | Ulož.to
    https://uloz.to/!OkVsDY3lBq4N/jak-houby-stvorily-nas-svet-mkv?-ZiOtB-EaG5vM2MI8
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Tak jsem dočetl Na pomezí Eternaalu. Na ukrácení čekání výborná záležitost. Hezky doplňuje některé události z Mycelia. Pak jsem si dal ještě konec 5ky a zjistil jak málo jsem si to pamatoval.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KAVEN: Nemám, Vilma na Můstku nebyla
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BALAENA: Nemáš třeba fotku jak Vilma dopisuje poslední tečku za poslední kapitolou?
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    BALAENA: very sneaky
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Dnes před polednem na Můstku (sorry za kvalitu - napůl od boku a hlavně nenápadně)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    GAARQ: naopak.. šel jsem na to diplomatickou oklikou, ani Össenská velvyslankyně nemůže namítat vůbec nic :-)
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    XCHAOS: to je úplná kotěcí hekatomba...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    KAVEN: Haha, tak po půl dni jsem si to po sobě přečetl a dodám korekci. "Možná i ta KOŤÁTKA by se nakonec dala využít .."
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Jestlipak víte, že dneska je evropský den obětí? (http://svatky.centrum.cz/svatky/vyznamne-dny/evropsky-den-obeti-evropsky-den-zlocinu-15/)

    Takže připravit nože, vyleštit sochy na domácím aiö, a jdeme na to. Možná i ta by se nakonec dala využít ...
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    FIFI: Ále fuj, to budou mít brigádníci u baličky i roušky -:))).
    DRAGON: Dávají se hadovi.
    Nemáme hada, ale kdysi dávno tam, co jsme bydleli, tak jeden pán hada krmil... I když asi živýma, nevím. Nechtěla bych vidět ani to, když had žere myšku, natož koťátko.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    DRAGON: Když se někdo zeptá, kdy bude šestka, Akkütlix zabije koťátko.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JANADVORACKOVA: měl bych takový zvláštní dotaz, ale musel padnout: jak se spotřebovávají koťátka?
    FIFI
    FIFI --- ---
    JANADVORACKOVA: kdepak, to nebude. Tohle distribuce neumi. Pridat dva produkty a udelat z toho komplet, to neumi.
    VSECHNY komplety musi prijit z tiskarny VZDY zatavene a opatrene carovym kodem:)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    VANEK: Nojo, když toho já už (poučena z předchozích nezdarů) radši ani nerozečetla :)
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    MOUNTBATTEN: no co tak tu bude druhá tak patnáctiletá odmlka, jako předtím.. tak se holt nedozvíme v dohledné době jak to dopadne a nedozvíme se to ani pak, protože už to bude jiná kniha. Ale jestli nestihnu vykastrovat tu kočku co si líže packu před domem, tak bude koťátko, možná celá ošatka.... Mňau Mňau....
    VANEK
    VANEK --- ---
    NEVADA_: You forgot Rothfuss.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam