• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    VESPER_INDIGO: Nevím kdo, ale bezpochyby je to pravda, tady jiní než úžasní lidé nejsou.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Jsi úžasná!
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    XCHAOS: psychofyzikálně určitě :-D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    XCHAOS: mladí gerdánští rebelové to chytají od pozemšťanů? Případně se historie obrací - na plasmaboardech už jezdí jenom generace 50+, mladí rebelové preferují lyže.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Mě by zase zajímalo, jestli se na Gerdě kromě na plasmových lyžích jezdilo také na ... ehm... plasmaboardu? Nebo s tím začali až Pozemšťané? :-) (doufám v sedmičce by se mohlo najít místo na osvětlení téhle nejasnosti :-) psychofyzikálně by to možné být mělo...)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: víš co jak budou fanoušci nasraný, až v seriálu HBO nebude mít Kamele pončo z lamé? A už vidím ty hádky s lidma, co si to spletou s pončem z lamy...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Konec módního okénka :D )
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Jé, to je jako moje nehty! :-D (Ty fialové kousky :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Ale už chápu, proč jsem ji nechala, ať si to před soubojem svlíkne.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Teď to ještě chce připomenout si, jak že vypadá to bílé třpytivé lamé... teda, ta chodila postrojená jak na maškarní, to je teda sci-fi!

    VANEK
    VANEK --- ---
    E2E4: Nebo do össeanistického kvízu…
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    E2E4: bude to tak na 30 stránek + dvě stránky tabulka s přehledem a jedna dvojstrana s mapou
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KAVEN: to je snad do Dodatků, heslo Kameleny boty..
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Ve skutečnosti třetí. Jedny ještě zlikvidovala během toho souboje u Lucase na zahradě. Sice je pak posbírala, ale už byly zničené.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: chudáci betačtenáři, udržet ty verze nepomíchané chce buď opravdu dobrou nebo hodně špatnou paměť :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Bývala tam celá scéna, jak prohledávala okolí chrámu a boty jí dole mezitím zmizely, ale je možné, že když jsem to pak vyškrtla, nakonec jsem ji nechala ztratit boty ještě někde jinde a jindy... chudák holka, takhle jí boty za chvíli definitivně dojdou... aha, vlastně, tohle jsem tam přesně napsala, přes spojení "definitivně dojdou" se to dá v souboru snadno najít:

    "Někdo mě pronásleduje." Kamëlë mu hodila do klína svou kabelku, ve které beztak nebylo nic podstatného. Následovalo pončo z bílého třpytivého lamé a samozřejmě taky lodičky. Usoudila, že jestli to tímhle tempem bude pokračovat dál, za chvíli jí boty definitivně dojdou. "Ozvu se ti." Už mu nedala šanci říct ani slovo. Na sobě měla jen černé strečové minišaty – nic, co by bránilo v pohybu. Vysunula se z okna až po pás, chytila se madel vedle dveří a vyhoupla se ven.

    Což znamená, že jsou to nejméně druhé, o které přišla :D
    Vesmír zachráněn, už víme, jak to má Kamele s botama!
    SARGO
    SARGO --- ---
    Že se řešily boty si vzpomínám, jsem si dost jistá, že budou v pořádku :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    E2E4: Schválně jsem se na to teď díval. Boty a podpatky Kamëlë hledala a uklízela po boji s gleewarinem na Lucasově zahradě. U toho züregal vůbec nebyl. Před prvním střetem se züregalem šplhala do okna chrámu a předtím si sundala boty. Po střetu je akorát řečeno že se převlékla a vmísila se mezi lidi, ale ne už co dělala dál. Ani že se pro boty vracela.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    :D Jsou to diletanti!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam