• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KAVEN: Mrtvý misionář, na hovno misionář :)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Uvědomujete si že to září je pořád blíž a blíž?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: To je něco jako varianty přezdívky "Kaven" :D
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    RICARDERON: Je na tom něco na způsob filtru vnímání :). Existuje to, ale většina lidí to zatím nevidí.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    RICARDERON: Neexistuje, ale mohl by!
    IDLE
    IDLE --- ---
    KAVEN: Anebo udělá, ale jen jednou.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Aaaa, pardon Alex Grey, ne Gray. Pokud vím tak obě varianty jsou v angličtině přípustné, no ale komolit jména bych neměl. Jak známo, to je něco, co zdejší komunita NIKDY NEDĚLÁ.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Bohužel pochybuju že by Alex Gray s takovým přístupem ke světu vystudoval postgraduál na katedře össeistiky. V 21 letech zvažoval sebevraždu ... jako student össeistiky by nic nezvažoval a rovnou to udělal. Při modlení se k Akkütlixovi na nic lepšího nemůže přijít.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    RICARDERON: Ty se starej o šestý díl. Sedmý, osmý, nedokončené příběhy a knihu ztracených pověstí prostě už vydá někdo jiný.
    SARGO
    SARGO --- ---
    RICARDERON: :-D :-D Eeee... 6B? :-D
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Já bych rád podoknul, že nic jako sedmý díl neexistuje.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Zajímavá tvář, Mr. Grey. Ten tvůj Alexandr bude mít na cestu hodně naloženo :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (... a pak člověk nemá věřit na nějakou tu protonaci, že jo...)

    V sedmém dílu se mihne vyobcovaný kněz Alexander aka ewaëni a bylo zapotřebí dát mu příjmení. Neodbytně se mi vtíralo, že se potřebuje jmenovat "Grey". Tak jsem to napsala do gůglu (což u všech pozemských jmen dělám, abych se netrefila do nějaké reálné osoby... tedy kromě Lucase, kde jsem to jméno znala a ukradla). Výsledek je brutální. Kolemjdoucí mystici to možná ocení. Asi by bylo správné ewaëniho přejmenovat... ale ne, prostě mu to nechám!

    Zde opravdický Alex Grey: https://www.mushroom-magazine.com/the-mystic-shades-of-alex-grey/
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    vždy, když si projíždím uložené z tumblr, zarazím se u fotokresby Peta Turnera ze 70. let "Zeus In Orbit", co vyšla na začátku 80.... já v tom vidím tedy hmyz :)

    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    BRAMBOREENA: Zahřálo u srdíčka. ❤ depresivní atmosféra zmaru, zkázy a totální beznaděje...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: ty kráso, takový BDSM tam! A psychotronika. To je boží.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: A já už chtěla jít dělat něco rozumnýho...
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    OMNISLASH: Mě z Vilmina díla přišlo vyloženě mimo Argenitový vesmír asi jen Pán všech krůpějí. Shodou okolností je to první, co jsem od ní četl a co mě tak vlastně k Argenitu přivedlo.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jojo, ještě jedna vykopávka existuje. Momentálně nedostupná (vyšlo v Albatrosu ještě před Myceliem), tak ji sem dám, když už holt do konce června nebyla šestka. Ale není v ní nic překvapivého, děj byl v Myceliu vyspoilován. Je tam k nalezení akorát depresivní atmosféra zmaru, zkázy a totální beznaděje, která každého uživatele zaručeně naplní spoustou životní radosti.
    Jinak Zakázané směry se pomalu, ale vytrvale sunou vpřed. Kvůli nim se to zdržuje, musí to být hotové všechno.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam