• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: Arnošti by mohli zabít koťátko!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jakmile napíšu poslední písmenko do rukopisu a zmáčknu ctrl+s, VTEŘINU POTÉ to půjdu oznámit do tohoto auditka. I kdyby to bylo ve čtyři ráno! Bude to takový vítězoslavný řev čirého nadšení a úlevy, že všechna koťátka široko daleko prchnou nebo ohluchnou nebo leknutím vypadají z oken. Napíšu to sem dokonce DŘÍV, než si pak naleju panáka; slibuju!

    Kdyby Harald nevyvolal v tomhle auditku nové konvulzivní záškuby života, dala bych sem jakýsi přehled momentálního vývoje příští týden (protože jsem to v pondělí po dohodě s Ricarderonem sepisovala na blog Arga, kde se to právě ten příští týden objeví). Shrnuto: kniha 6A je hotová a zredigovaná, ale nevydají ji, dokud nebude 6B, a tam mi pořád kus chybí. Snažila jsem se to stihnout do konce srpna, ale jak se ukazuje, i kdyby se mi to povedlo, stejně by bylo pozdě, protože tiskárny na předvánoční termíny jsou totálně obsazené už od července a nebyl by na to slot. 6A má 606 stránek, u 6B jsem na 495 (ale to číslo má malou vypovídací hodnotu, protože stránky nepřibývají takovým způsobem, jako kdyby se stavělo na zelené louce - přímo v tom souboru mám spoustu poznámek k ději, čili vždycky kus napíšu, ale zároveň tyhle poznámky smažu, takže na počet stránek to stoupá pomalu, spíš se to jenom uvnitř přeměňuje). Baví mě to, líbí se mi to a těším se hrozně, až to konečně budu moct všem dát přečíst a ty ubohé kočky přestanou mřít, ale dneska to tedy jaksi ještě nebude.
    ROMI
    ROMI --- ---
    VANEK: dik, ale je to tam docela ztracene v tom textu, bylo by lepsi to dat na zacatek predten obrazek ;) aspon do te doby nez to vyjde
    VANEK
    VANEK --- ---
    ROMI: Máš to tam, lepší?
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    ROMI: moc. A neboj, tvoje otázky tu nikoho neobtěžují, jen si tu z tebe děláme legraci.

    BTW, kdysi jsem měl nápad, že nakreslím obrázek, jak bůh zabíjí koťátko, ten se bude všude sdílet a já budu slavný. Možná ho přece jen zrealizuju...
    ROMI
    ROMI --- ---
    nebo kdyz vas tak ty otazky tak obtezujou, nechcete dat do zahlavi, ze neni termin a az bude oficialni, tak se tam objevi? nebo to bych chtel moc?
    ROMI
    ROMI --- ---
    hmm takze klasicky zase zadna rozumna odpoved, se tady zase stavim za pul roku
    RIP
    RIP --- ---
    IDLE: Vraždící myceliální úponky pohybujou mrtvole hlasivkama, neasi?
    SARGO
    SARGO --- ---
    IDLE: S posledním dechem. Přimysli si ještě tklivý pohled velikých modrých očí a tlapičku. 8-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    Moment, jestliže umřelo, tak jak může mňoukat? To je nemrtvé?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Umřelo! Já ho taky slyším smutně mňoukat.
    SARGO
    SARGO --- ---
    ... mňau ...
    ROMI
    ROMI --- ---
    ja si tu zas odlozim, nejaky termin vydani uz je? :)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    KAVEN: ses bezasadovej Papirak! :O)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    FERRYH: To zas ne, šetřím naše lesy :-) Projednou to na tom monitoru nějak přežiju
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Román jsem nechtěl číst, povídku zvládnu.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    BRAMBOREENA: no Kraven si to vytiskne ne? ze zasady... :O))
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ... No, "Hvězdy české sci-fi", kde take je ta povidka/novela od Vilmy se najde i na http://xtrance.info
    taktez antologie: "12 nesmrtelných" tam je ...
    jste jen lni hledat... :O)
    ...ale fakt je, ze se ty antologie jako ebook uz neprodavaj, coz nechapu... neni to tak dlouho co to vyslo...

    to se fakt antologie (a nejen oni asi) prodavaj v ebooku pouze pet let? u ebooku to podle me nema moc logiku, leda ze by to cistilo cestu e-piratum, coz zas schvalujiciu, to jo... :))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: jsi říkal, že na monitoru nechceš nic číst! Tak jestli jo, pošlu.
    BOB_GALLOWS: tak jo, to by šlo, tohle asi Akkütlixovi stačí. :D
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    KAVEN: Přidávám se.

    Koho mám obětovat a jak? Bude stačit pouhá otrava muchomůrkou tygrovanou následovaná trýznivým pálením končetin a nasazením larev hmyzu do otevřených ran, nebo Akkütlix žádá důstojnější ceremonii?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam