• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    OMNISLASH: Aha, tak to je moje chyba, pardon. Já tam zaregistrovala měkká vazby a nevšimla si, že to je jen odkaz.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    NEVADA_: nevim, co ti zobrazilo to url, ale melo by zobrazovat audiobook na cd, ktery je dle CORNHOLIO velmi cerstvou veci :)
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    OMNISLASH: Na tři roky starou knihu? Páni, ti jsou rychlí.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    zrovna mi prisla notifikace z bobrovskeho:

    Mycelium V - Hlasy a hvězdy - Vilma Kadlečková | Knihy Dobrovský
    https://www.knihydobrovsky.cz/mycelium-v-hlasy-a-hvezdy-cdmp3-200081528
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Našel jsem myceliální mandalu. Moje nicotná úloha ve vesmírném kruhu dokonalého bytí byla naplněna a mohu se v klidu odebrat na aiö...

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ELEKTRABEL
    ELEKTRABEL --- ---
    KAVEN: Děkuji, to mě moc těší.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Týjo, oni to fakt už začali nahrávat? Nebo tedy spíš asi už nahráli? No tak to je fajn :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ELANORKA: bych si u koupila, ale zatim mam smulu, Audioteka ma vse desne pozde.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    VANEK: Když už jsi sem dal ten link a to "Zpříjemněte si čekání originálním soundtrackem", tak jsem si místo večerního čaje pustil soundtrack prvních Dvou. I s mírným časovým odstupem musím říct že se to elektrabelovi povedlo, je to dokonce lepší než napoprvé. Zrovna čtu třetí díl, pasáž s Lucasem jak v Zelené Lastuře dostává aktivní sadbu prvních Dvou, tak tohle byl parádní doplněk k ději.

    ... nojo, čtu to znova, však šestka už není tak daleko, tak abych to měl čerstvě v paměti, žejo ...
    VANEK
    VANEK --- ---
    CORNHOLIO: Kde jsou rozhněvané lajky, když je člověk potřebuje?!
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Vzhledem k tomu, že podklady k obalu audioknihy jsem jim posílal včera, bych si dovolil odhadnout, že k dispozici je v téhle chvíli jen digitální download a fyzická výroba CD ještě chvilku potrvá.
    VANEK
    VANEK --- ---
    OMNISLASH: "Datum vydání 13. prosince", tak asi to 3CD ještě nestačili rozvézt.
    Mycelium V: Hlasy a hvězdy | OneHotBook.cz
    http://www.onehotbook.cz/audioknihy/mycelium-v-hlasy-hvezdy/
    "Nemůžete se dočkat páté audioknihy? Zpříjemněte si čekání originálním soundtrackem! "

    ELANORKA: Teda v 10 letech, to bych asi nezvládal ani já.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    ELANORKA: klikneš na ikonku a rozbalí se nabídka
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    Už se delší dobu na nyxu nepohybuju, vlastně se jen občas kouknu do tohodle auditka, jak to vypadá se šestým dílem :-). Takže jsem naprosto zapomněla a nedaří se mi najít, jak se dělá ten šikovný odkaz jako odpověď na příspěvek...
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    Nevím tak úplně přesně, jak si představuješ najít fyzicky audiobook :-). Ale koupila jsem ho tady: https://www.audiolibrix.com/...ctory/Book/6009/Audiokniha-Mycelium-5-Hlasy-a-hvezdy-Vilma-Kadleckova
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ELANORKA: a nasla jsi ten audiobook nekdd i fyzicky? bobrovsky pise "vyprodano", coz tam ale klidne muze znamenat "zatim se to k nam vubec nedostalo"
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ELANORKA: kdybych zrovna nebyl na oslave a nemel slivovici v krvi skacu tez :D kazdopadne diky za super info, myslel jsem, ze budou cekat az na sestku, v pondeli objednavam
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    Ach jo... tak už vyšel pátý díl v audio podobě... Takže jsem o 450kč lehčí, i když jsem ho mezitím už četla... Ale moje desetiletá dcera skákala metr vysoko do vzduchu :-). To jen, kdyby to někdo přehlédl a nevěděl, co s penězma před Vánoci :-).
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KAVEN: no jistě, to je jen co říká ta falešná kapela!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam