• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    CORNHOLIO: Jak můžeš někoho takhle soudit? Stejně, u devátého dílu už bude celá příšera rozkrytá a budem rádi za pana Houbu.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    RICARDERON: copak já, to spíš na Argo je tohle příliš... avantgardní
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ZUZKAOU: To by byla obálka. S tímhle Tomáš nemůže udržet krok...:))))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SARGO
    SARGO --- ---
    ... a jako zasloužilý betačtenář mohu jen říci - bude to pořádná jízda, přátelé. :-D
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Příslušně jsem aktualizoval graf https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Wb02PjN0Qil2fipvPcvsWXb_QNlk79X2lefWztvl7dk/ a s potěšením hlásím, že jsi nabrala takové tempo, že snad ani není nutno měnit predikční algoritmus; dokončení tedy očekáváme 2. listopadu, ne-li dříve, a dokonce bezpečně pod 1000 stránek ;)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Držím palce, jen piš, piš!
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    E2E4: To nebude on, to by to vypadalo takhle:
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JONY: Určitě. Ve skutečosti mám jednu zasloužilou betačtenářku, která je ochotná číst i průběžně se měnící verze, naposled teď v květnu (díky, ID SARGO :) a přijde za to asi do nebe. Chvílema pochybuju, jestli jsem úplně nezešílela a ty fantasmagorie se nevymkly zcela, čili jsem vděčná za zpětnou vazbu (a Sargo ještě lapiduchy se svěrací kazajkou nezavolala, tak si vždycky oddechnu a píšu dál). Nakonec ale bude potřeba to projít jako jeden celek a najednou (protože i kdybychom si oddechli, že koncept je zhruba v pořádku a dramatický oblouk se nebortí a nějak to drží pohromadě, právě ty různé změny verzí a přesuny kapitol sem tam mohou způsobit, že to někde nebude správně navazovat nebo něco bude redundantní nebo naopak nedostatečně vysvětlené). V tu chvíli budu zoufale hledat betačtenáře, kteří ty předchozí verze neznají a takový špalek přežijou.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    E2E4: Tos zabil :D
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BRAMBOREENA: nechceš nám vysvětlit tohle?





    JONY
    JONY --- ---
    BRAMBOREENA: až se dobereš stavu n/n tak jaký bude další postup? Předložení téhle verze betačtenářům a následně úvaha nad případným zapracováním jejich připomínek?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak jo... škola jako padlá saň leží v prachu arény, dodělávající useknuté hlavy sebou škubou z posledních sil... naše potřeštěná Tvůrkyně ještě vysmahla obraz na klauzury a padla vedle saně... a já zatáhla roletu, vybodla se na reálný život a zase jedu na houbičkách, máme 613/791 a schyluje se k velké pranici (předchozí viz BRAMBOREENA a z května BRAMBOREENA: 562/760)
    IDLE
    IDLE --- ---
    KAVEN: koneckonců koťátky už se tu platí nějakou dobu.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Tak ale odvést kus práce a dostat za ní peníze je výchovné a prospívá morálce ...

    Ale ne, s tebou o práci na zakázku vyjednávat nebudu. Ty máš špatné vzory, a mohli bychom se dostat k "padnout na kolena, to je dobrý nápad", a nakonec "Tak schválně, na kolik podřezaných novorozeňat si ceníš svůj trailer?" :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Probůh ne. Spíš jsem jenom chtěla říct, že je moc malá na tvorbu na zakázku (respektive děsím se pomyšlení, že by už v prváku mohla za svoje výtvory nedejbože dostat peníze, protože pak už ji jako rodiče fakt nepřesvědčíme, že maturitu nutně potřebuje pro život :D)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    ZUZKAOU: Cítím ve vzduchu nějaký ten příběh o výchově se skříní a týdnem v hlavní roli... :)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Tedy, lehce mě znervózňuje ta představa že za rok dva budeme pořád ještě potřebovat trailer na šestku ...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GAARQ: stejně tak zákldní fried rice je rejže se směsí zeleniny masa a míchaných vajíček. Jako koukám odkud se brala inspirace pro výchovu pana profesora H. ;-)
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    BRAMBOREENA: my děláme "omerice", tedy vaječnou omeletu s rýži a je to skvělé. s hráškem, houbami a někdy tuňákem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam