• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Sorry, Mycelium jsem hodil kdysi k ledu s pátym dílem a teď je docela čas na čtení... Šestej díl už vyšel nebo ne? Google moc nepomohl. Prej odevzdáno, ale v žádnym eshopu jsem to nenašel.
    RIP
    RIP --- ---
    RIP: (A není hvězdnatec, leč květnatec; proč mu tak furt pořád říkám, to už je po několikáté...)
    RIP
    RIP --- ---
    GAARQ: Jj, možná spíš satan. Archera jsme už jednou našli i v Klánovickém lese, se změnou klimatu se nezadržitelně šíří, jak se zdá. A mimochodem, až ex post jsem si všiml, že jména hub jsou na kalendáři napsaná, ale tak malilince, že v tomhle rozlišení to většinou neumím přečíst :-)
    Asi konec offtopiku, nějak jsme odbočili moc.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    RIP: ten srpen je spíš satan, ale jinak klobou dolů, hvězdnatec archerův made my day.
    RIP
    RIP --- ---
    RIP: Měl bych to kruci dát i na houbařská klubik k určení. Já tam zatím vidím: březen: mísenka; duben: smrž; červenec: kovář; srpen: hvězdnatec Archerův; řijen: lakovka ametystová.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Zábavná je třeba i Aegeri, která miluje houby natolik, že je - obzvláště tenké a světélující - propašovává do svých středozemských ilustrací. :)



    RIP
    RIP --- ---
    Houbičky a dráčci, Vilmo :-) Trochu kýček, ale milý, vyjuklo to na mě přes společnou známou na FB, a jak koukám, ilustrátorka je činná i ve fandomových vodách: https://www.databazeknih.cz/ilustratori/tereza-alesova-26805
    RIP
    RIP --- ---
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Poraďte mi prosím, nemůžu to nikde najít. Existuje nějaké össenské slovo pro Studnu duší?
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    KASUMI: Mně by se to líbilo taky, ale bohužel na to nemáme ani kapacity ani zkušenosti. Určitě budem animovat dál, ale pomalu, a bude to mít pořád takhle traileroidní a z kontextu vytržený charakter.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KAVEN: bozi.. normalne by bylo super, kdyby to byl animak :)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Děkujem, děkujem :-)
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    KAVEN: hustý! a ten zvuk křídy sympaticky napíná nervy! dobře vy!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Páni! To je úplně boží!
    SARGO
    SARGO --- ---
    KAVEN: Paráda!
    A jako vtipný kontextový odkaz mi hned po vašem videu naskočil Orco Vácha s přednáškou "Společenství obětí". :-D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    KEMENTARI: ...kuju :-) Písmo jsem převzal z kreseb v knížkách, každá knížka má na začátku 5 znaků. Takže to není moje dílo ... já jsem jen vybral které z nich bude Lucas psát, a rozhodnul jak to psaní bude postupovat
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    KAVEN: Pekny to mate! A to pismo je krasne vymysleny, slozity a pritom uveritelny, ze by tak nekdo psal...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Takže vážení, slavnostně oznamuji vznik další animace s názvem "Blízká setkání Lucase Hildebrandta". Je to tady: https://www.youtube.com/watch?v=3yLGHjkfREs&feature=youtu.be , tak se kochejte, lajkujte, šiřte, a tak různě, jak se to s videama dělává :-)

    Závěrečné titulky - autoři jsme jako obvykle já a naše holky. Ale tentokrát ještě Special thanks to ID YENNEFER, která dodala vlastního manžela pro voice acting dvojrole Giles - Lucas
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    Kabelky nebo cihly z mycelia od 10:33
    Celodenní záznamy | Program
    https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/plus/2020-10-03
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    VANEK: já to viděla, obě ty houbařské misionářky byly takový... houboezo, že převibrovaly už dávno kamsi. Takhle nějak (až by zestárla) si představuju tu Fionu :-))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam