• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VANEK: ach jo...
    VANEK
    VANEK --- ---
    XCHAOS: I na virtuální pulty ;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HARALD: takže to půjde na pulty přesně až potom, co vyhlásej zákaz vycházení :-(
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    RIP: protože děláš PR Hvězdovládcům.
    VANEK
    VANEK --- ---
    KAVEN: Přidal jsem tě do záhlaví, ale bojím se, že to stejně nepomůže.
    HARALD
    HARALD --- ---
    JOHNIEZ: Na přečtení prvních pěti dílů je dost času dva týdny, než půjde na pulty šestka. Začít teď, musel bych to pak číst ještě jednou, abych neměl pocit, že mi unikají nějaké souvislosti.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    KAVEN: Ok, takže to ještě nevyšlo. To jsem chtěl vědět. Dík.
    JOHNIEZ
    JOHNIEZ --- ---
    LIQUID_SOUND: Mezitím si můžeš udělat "v minulých dílech jste četli" - a dát si to pro připomenutí znova :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    LIQUID_SOUND: Situace je trochu složitá, protože Vilmě se dokončování lehce vymklo z rukou a je z toho ještě jedna další (sedmá) kniha, která ještě není úplně dopsaná. Nakladatel nicméně chce vydat už všechno najednou. Nevím jestli to pojmou jako šestý a sedmý díl, a nebo jako šestý díl ve dvou svazcích, ale fakticky s vydáním šestky se čeká až bude dokončeno všechno.

    Vilma s poslední knihou významně hnula během jarního koronavirového lockdownu, ten ale bohužel skončil moc brzo. Naštěstí nám Astuaner dopřál druhou vlnu, takže nepochybuji o tom, že si brzy budeme moci číst Mycelium kompletní.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Sorry, Mycelium jsem hodil kdysi k ledu s pátym dílem a teď je docela čas na čtení... Šestej díl už vyšel nebo ne? Google moc nepomohl. Prej odevzdáno, ale v žádnym eshopu jsem to nenašel.
    RIP
    RIP --- ---
    RIP: (A není hvězdnatec, leč květnatec; proč mu tak furt pořád říkám, to už je po několikáté...)
    RIP
    RIP --- ---
    GAARQ: Jj, možná spíš satan. Archera jsme už jednou našli i v Klánovickém lese, se změnou klimatu se nezadržitelně šíří, jak se zdá. A mimochodem, až ex post jsem si všiml, že jména hub jsou na kalendáři napsaná, ale tak malilince, že v tomhle rozlišení to většinou neumím přečíst :-)
    Asi konec offtopiku, nějak jsme odbočili moc.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    RIP: ten srpen je spíš satan, ale jinak klobou dolů, hvězdnatec archerův made my day.
    RIP
    RIP --- ---
    RIP: Měl bych to kruci dát i na houbařská klubik k určení. Já tam zatím vidím: březen: mísenka; duben: smrž; červenec: kovář; srpen: hvězdnatec Archerův; řijen: lakovka ametystová.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Zábavná je třeba i Aegeri, která miluje houby natolik, že je - obzvláště tenké a světélující - propašovává do svých středozemských ilustrací. :)



    RIP
    RIP --- ---
    Houbičky a dráčci, Vilmo :-) Trochu kýček, ale milý, vyjuklo to na mě přes společnou známou na FB, a jak koukám, ilustrátorka je činná i ve fandomových vodách: https://www.databazeknih.cz/ilustratori/tereza-alesova-26805
    RIP
    RIP --- ---
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Poraďte mi prosím, nemůžu to nikde najít. Existuje nějaké össenské slovo pro Studnu duší?
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    KASUMI: Mně by se to líbilo taky, ale bohužel na to nemáme ani kapacity ani zkušenosti. Určitě budem animovat dál, ale pomalu, a bude to mít pořád takhle traileroidní a z kontextu vytržený charakter.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KAVEN: bozi.. normalne by bylo super, kdyby to byl animak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam